Jaka szkoła dla dziecka?

Podążaj za trendami, nie kupuj byle czego, pogadaj z nami o ulubionych markach odzieżowych, podziel się informacją, gdzie czekają na nas ciekawe promocje!
Kaśkaa

Jaka szkoła dla dziecka?

Post autor: Kaśkaa »

Szukamy szkoły podstawowej dla naszego dziecka w Warszawie. Możecie nam polecić jakąś placówkę? Będę wam bardzo wdzieczna za pomoc.
aśko

Re: Jaka szkoła dla dziecka?

Post autor: aśko »

A myślicie o szkole prywatnej czy państwowej? Moim zdaniem to bardzo istotne. Jeśli ma to być szkoła prywatna to moim zdaniem Te Vizja będzie bardzo dobrym wyborem
ninuś

Re: Jaka szkoła dla dziecka?

Post autor: ninuś »

Dokładnie! Jeśli macie taką możliwość zapiszcie dziecko do Te Vizji. To naprawdę bardzo dobra szkoła prywatna z profesjonalną kadrą nauczycielską
miśkowa

Re: Jaka szkoła dla dziecka?

Post autor: miśkowa »

Też mamy ten sam dylemat co wy. Chcieliśmy zapisać synka do szkoły państwowej ale patrząc na to co się dzieje dochodzę do wniosku, że prywatna nauka w szkole Te Vizja będzie najlepszym wyborem
duża

Re: Jaka szkoła dla dziecka?

Post autor: duża »

Szkoła prywatna to dobry wybór. Nasz syn chodzi do tej szkoły o której wspinają dziewcyny. Wszystko jest ok! Nauczyciele są bardzo mili i pomocni a dzieciaki uczą się na poziomie rozszerzonym.
Awatar użytkownika
wujbrzozowski
Posty: 123
Rejestracja: 12 maja 2019, 14:54

Re: Jaka szkoła dla dziecka?

Post autor: wujbrzozowski »

W Warszawie dobrym wyborem będzie Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie, wiem że w tej szkole nauczyciele to osoby z prawdziwego zdarzenia. Szkoła stawia ponadto duży nacisk na naukę języków, dzieci w tym wieku doskonale sobie z tym radzą i bardzo ułatwi im to naukę dalej w LO.
miał

Re: Jaka szkoła dla dziecka?

Post autor: miał »

Ja mam swoją ulubioną księgarnie internetową i własnie w niej szukam podręczników do szkoły średniej. Własnie znalazlam https://www.taniaksiazka.pl/matura-focu ... 75640.html Jest to cała seria do języka polskiego. Z ćwiczeniami, kartami pracy, matura-ROM-y na płytach CD. Wbrew pozorom nasz język nie jest łatwy i do matury trzeba się porządnie przygotować.
Michał25

Re: Jaka szkoła dla dziecka?

Post autor: Michał25 »

Teraz wszystkie zajęcia i lekcję odbywają się online. na szczęście sa też takie strony jak ta www.dyktanda.plgdzie dostępne są dyktanda dzięki którym możemy nauczyć się poprawnej pisowni oraz ortografii. Warto nie zapominać, że ortografia to nie tylko twarde zasady, ale również dobra zabawa. Dlatego powstała taka platforma edukacyjna. Polecam przewodzić.
oluśka

Re: Jaka szkoła dla dziecka?

Post autor: oluśka »

Do nauki obecnie są potrzebne dobre komputery lub laptopy. Mąż jest zdania, że lepiej wybrać dobrej klasy laptop. Znalazłam taką ofertę tu https://itnes.pl/notebooki/notebooki-hp ... dragonfly/ HP to znana i doceniana marka na naszym rynku. Musze poczytać opisy, bo laptop musi mieć dobrą pamięć i wytrzymałą baterię.
mczayś

Re: Jaka szkoła dla dziecka?

Post autor: mczayś »

W sumie to cieszy mnie to, że rodzice w dzisiejszych czasach kładą tak duży nacisk na naukę języka angielskiego, bo jest to bardzo przyszłościowe. Obecnie język angielski wygląda bardzo dobrze w CV, bo wiele firm pracuje na zagranicznych rynkach, a język angielski jest jednym z języków biznesowych.
dżes032

Re: Jaka szkoła dla dziecka?

Post autor: dżes032 »

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, jak bardzo ważna jest odpowiednia edukacja dziecka, jeśli jeszcze nie rozpoczęliście szukać odpowiedniej szkoły. Ja już się przekonałam i mamy za sobą setki stron sprawdzonych. Wybraliśmy Te Vizję. Na pewno będziecie z takiej możliwości zadowoleni, więc sprawdźcie sobie ofertę.
gośka645

Re: Jaka szkoła dla dziecka?

Post autor: gośka645 »

Czy ktoś już korzystał z kursów przygotowawczych do matury dla swego dziecka tutaj https://www.pitagoras.edu.pl/kategoria/ ... maturalne/ ? Zastanawiam się zapisać dziecka na początku wiosny na kursy online z matematyki i historii. Czy ma ktoś jakiś wątpliwości do szkoły czy na odwrót pozytywne opinie?
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 560
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:07

Re: Jaka szkoła dla dziecka?

Post autor: mczay »

Czy warto zdecydować się na technika chłodnictwa i klimatyzacji? Jak myślicie? Wydaje mi się, że będzie to dobre rozwiązanie i aktualnie sprawdzam całą ofertę szkoły na stronie https://www.viessmann.ovh/ Nikt z Was nie będzie miał problemu, aby zapisać się do takiej szkoły.
Awatar użytkownika
Tapiekna
Posty: 133
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:37

Re: Jaka szkoła dla dziecka?

Post autor: Tapiekna »

Jak najlepsza oczywiście;) Ja akurat nie przykładałam się do wyboru, ale udało mi się trafić na chyba jedną z lepszych szkół w Warszawie. Jak będziecie szukać odpowiedniej to zobaczcie sobie Te Vizje, dokładnie to ich kampus w śródmieściu, przy Okopowej. Szkoła dla najbardziej wymagających, a
Michał22

Re: Jaka szkoła dla dziecka?

Post autor: Michał22 »

Jeśli zależy Ci na dobrej szkole dla swojego dziecka, to na pewno możesz zajrzeć na stronę https://efc.edu.pl/programy/horyzonty/m ... tow-i-burs, ponieważ znajdziesz tam mapę najlepszych szkół w całej Polsce, w raz z internatami i bursami.
Bobić

Re: Jaka szkoła dla dziecka?

Post autor: Bobić »

Z prywatnych szkół podstawowych mogę polecić PSP Świat Ucznia. To szkoła w Białymstoku, która ma bardzo ciekawy, często spersonalizowany program nauczania, dla poszczególnych uczniów. Dlatego jak się sprawdza oferty takich szkół, warto właśnie na to zwrócić szczególną uwagę, bo jest to fajne i ciekawe rozwiązanie.
Martuś

Re: Jaka szkoła dla dziecka?

Post autor: Martuś »

Jeśli martwicie się, że Wasze dziecko jest bardzo zdolne, a Was nie będzie stać na jego edukację, to możecie już spokojnie sprawdzać fundację i jej program Horyzonty https://efc.edu.pl/programy/horyzonty . Funduje ona stypendia i spełnia marzenia o dobrym wykształceniu.
ODPOWIEDZ