jaki inwestować

Podążaj za trendami, nie kupuj byle czego, pogadaj z nami o ulubionych markach odzieżowych, podziel się informacją, gdzie czekają na nas ciekawe promocje!
Awatar użytkownika
Placek
Posty: 123
Rejestracja: 13 sie 2019, 14:05

jaki inwestować

Post autor: Placek »

Wiadomo, że jak chcemy inwestować to musimy mieć jakieś oszczędności. Staram się teraz jak najwięcej odłożyć by móc inwestować i zabezpieczyć się jakoś na przyszłość. Wy w coś inwestujecie?
Awatar użytkownika
Iwona
Posty: 553
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:23

Re: jaki inwestować

Post autor: Iwona »

Ja ostatnio zaczęłam się zastanawiać, czy zainwestować w fundusz ike. Lata lecą, więc warto już teraz chyba pomyśleć o swojej emeryturze w przyszłości. A Wy jak zamierzacie oszczędzać na emeryturę?
tomuś

Re: jaki inwestować

Post autor: tomuś »

A może warto zainwestować w kupno mieszkania. Zobaczcie tu https://www.cn-kaczmarek.pl/ To biuro nieruchomości działa na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju. Ma dużą ofertę mieszkań na sprzedaż. A też dla klientów biura przygotowano pakiet usług - min są to kredyty, pożyczki, ubezpieczenia.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 560
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:07

Re: jaki inwestować

Post autor: mczay »

A powiedzcie mi, w co najczęściej w ogóle inwestujecie? Dla mnie to ważna kwestia

___
Fotograf ślubny Nowy Sącz
wojtuś

Re: jaki inwestować

Post autor: wojtuś »

Inewstowanie w kupno w własnego mieszkania to moim zdaniem rozsądne rozwiazanie. A jeśli mowa juz o biurze cn-kaczmarek.pl To to jest buro z dużą ofertą mieszkań na terenie śląska i z profesjonalnym podejściem do klienta. Właśnie z myślą o klientach przygotowali pakiet usług z ubezpieczeniami i kredytami.

dzięgiel chiński gdzie kupic
ODPOWIEDZ