Jakie linie technologiczne do przerobu surowców mineralnych?

Podążaj za trendami, nie kupuj byle czego, pogadaj z nami o ulubionych markach odzieżowych, podziel się informacją, gdzie czekają na nas ciekawe promocje!
Awatar użytkownika
Adam76
Posty: 83
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:04

Jakie linie technologiczne do przerobu surowców mineralnych?

Post autor: Adam76 »

Na pewno warto się dobrze zastanowić nad tym, które maszyny będą najbardziej adekwatne pod kątem Waszej linii. Jeśli chodzi o takie sprzęty jak przesiewacze czy podajniki, to na pewno powinniście zajrzeć do http://dsppolska.pl/produkty/przesiewacze-2/ W ten sposób będziecie w stanie o wiele lepiej wesprzeć Wasz biznes.
Awatar użytkownika
voblen
Posty: 14
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:39

Re: Jakie linie technologiczne do przerobu surowców mineralnych?

Post autor: voblen »

Nie mam pojęcia czy teraz w ogóle uda Ci się takie zamówienia ogarnąc. My też mieliśmy w planach z firmy https://www.ndt24.pl/pl/pt-badania-pene ... /linie-fpi zamówić linie technologiczne do badań penetracyjnych i przez tą całą sytuację z wirusem nie wiadomo jak to dalej będzie.
Awatar użytkownika
Muminek
Posty: 256
Rejestracja: 15 mar 2019, 23:27

Re: Jakie linie technologiczne do przerobu surowców mineralnych?

Post autor: Muminek »

Skoro mowa już o maszynach przemysłowych to warto także wyposażyć się we wszelkie niezbędne akcesoria i środki do ich konserwacji - to jest podstawowa kwestia jeśli chcemy aby nasze urządzenia działaly sprawnie przez wiele lat. Takie materiały eksploatacyjne jak smar jcb możecie znaleźc w ofercie firmy Interhandler. Warto mieć pod ręką takie środki skoro prowadzimy produkcję
ODPOWIEDZ