niebezpieczeństwo światła słonecznego musisz wiedzieć!

Podążaj za trendami, nie kupuj byle czego, pogadaj z nami o ulubionych markach odzieżowych, podziel się informacją, gdzie czekają na nas ciekawe promocje!
ogóle

niebezpieczeństwo światła słonecznego musisz wiedzieć!

Post autor: ogóle »

ObrazekTo jest naprawdę pora deszczowa w Tajlandii. Ale teraz, dlaczego nadal czuję, że pogoda jest wciąż gorąca? Słońce nadal świeciło jasno jak poprzednio. W ogóle nie czułem chłodu pory deszczowej. Czy to frustruje wszystkich? Naprawdę, bez względu na porę roku w Tajlandii I tak nie unikniemy słońca i upałów.

Wiele osób mogło słyszeć, że światło słoneczne jest korzystne. Ponieważ pomaga naszemu organizmowi wytwarzać witaminę D. Ale winne było również światło słoneczne. Jeśli jesteśmy narażeni na silne światło słoneczne lub wystawieni przez długi czas, jakie są niebezpieczeństwa światła słonecznego?Zespół iNN znalazł odpowiedź.Poczytajmy.

Jakie są niebezpieczeństwa światła słonecznego?

powodując zmarszczki na twarzy

To problem, z którym wiele osób nie chce się zmierzyć. Oczywiście nikt nie chce mieć zmarszczek na twarzy. Wiele osób może nie wiedzieć, że światło słoneczne w ogóle powoduje zmarszczki na twarzy. Ponieważ na słońcu promienie ultrafioletowe są główną przyczyną pogorszenia stanu skóry. i zmarszczki na twarzy Oprócz powodowania zmarszczek Powoduje również przebarwienia, piegi i ciemne plamy na twarzy.

powodować skrzydlik, skrzydlik

Przyczyny skrzydlika i skrzydlika są spowodowane ekspozycją na promieniowanie ultrafioletowe (UV) ze słońca przez długi czas. w tym spowodowane suchymi oczami i różne środowiska To powoduje podrażnienie oczu, czy to wiatr, dym, kurz. Dla tych, którzy nie chcą mieć suchych oczu. umie czytać wskazówki Jak zapobiegać osobom z „suchymi oczami”

spowodować udar cieplny

Oczywiście jest to trudne i nieuniknione, że jesteśmy stale narażeni na działanie promieni słonecznych. Zwłaszcza jeśli jest wystawiony na gorące światło słoneczne. Może w ogóle spowodować udar cieplny lub udar cieplny (udar cieplny). Głównym powodem jest zbyt wysoka temperatura naszego ciała. niemożność wydalenia temperatury i ma objawy takie jak omdlenia jest głównym objawem zawrotów głowy Ponieważ nasze ciała są narażone na zbyt dużo światła słonecznego. lub w upalnym upale

powodować raka skóry

To chyba najbardziej przerażająca choroba. Kto by uwierzył, że światło słoneczne może powodować raka skóry? Wszyscy wiedzą, że rak skóry dzieli się na 2 główne grupy:

Nieczerniakowy rak skóry, rak podstawnokomórkowy (BCC), jest najczęstszym rakiem skóry. Wyglądem jest wypukły guzek tego samego koloru co skóra lub jasnoróżowa, tłusta skóra, zmiana pośrodku z wolno rosnącym skosem. Czasami może być czarny jak kret. Zwykle występuje w miejscach narażonych na działanie promieni słonecznych. lub na zewnątrz, rak płaskonabłonkowy (SCC) występuje rzadziej niż BCC.

Rak skóry czerniaka (czerniak złośliwy) jest najrzadziej występującym rodzajem raka skóry. Ale jest niebezpieczny, ponieważ jest najbardziej inwazyjny. Spowodowane przez komórki pigmentowe mające nieprawidłowy wzrost podziału Może rozprzestrzeniać się na ważne obszary, takie jak mózg, ale jeśli ktoś ma pytania lub nie jest pewien, skonsultuj się z dermatologiem w celu dalszej diagnozy.

I to jest wina światła słonecznego, które zespół iNN ściągnął na wszystkich. kiedy światło słoneczne jest tak szkodliwe przed wyjściem z domu na słońce Powinniśmy dbać o siebie. Zawsze nakładaj kremy przeciwsłoneczne, noś kapelusz lub znajdź fajne okulary przeciwsłoneczne, które pomogą chronić nasz wzrok.