Opinie o produktach do paznokci

Podążaj za trendami, nie kupuj byle czego, pogadaj z nami o ulubionych markach odzieżowych, podziel się informacją, gdzie czekają na nas ciekawe promocje!
Igłyn

Opinie o produktach do paznokci

Post autor: Igłyn »

Mam pytanie do osób, które znają się na produktach do stylizacji paznokci. Najlepiej, żeby były to stylistki paznokci które pracują na nich na co dzień, więc ich opinia na pewno jest rzetelna :) Myślę o wyposażeniu mojego kuferka kosmetycznego w produkty Victoria Vynn https://victoriavynn.com moim zdaniem są najlepsze. Ktoś z Was też tak o nich myśli?
Ewuśka

Re: Opinie o produktach do paznokci

Post autor: Ewuśka »

Igłyn pisze: ↑26 lut 2021, 2:11 Mam pytanie do osób, które znają się na produktach do stylizacji paznokci. Najlepiej, żeby były to stylistki paznokci które pracują na nich na co dzień, więc ich opinia na pewno jest rzetelna :) Myślę o wyposażeniu mojego kuferka kosmetycznego w produkty Victoria Vynn moim zdaniem są najlepsze. Ktoś z Was też tak o nich myśli?
Ja uważam inaczej. Są ok, ale są tańsze firmy które mają podobną jakość. Popatrz na Eveline i jej odżywki do paznokci. Świetna jakość i swietna cena. Używam tej 6w1 i wiem że nie ma nic lepszego w tej cenie.
ODPOWIEDZ