Prezent dla dziadków na rocznicę

Podążaj za trendami, nie kupuj byle czego, pogadaj z nami o ulubionych markach odzieżowych, podziel się informacją, gdzie czekają na nas ciekawe promocje!
Awatar użytkownika
Crach
Posty: 52
Rejestracja: 02 kwie 2019, 14:20

Prezent dla dziadków na rocznicę

Post autor: Crach »

Czy macie jakieś dobre pomysły dla dziadków na rocznicę?

Niedługo obchodzą 50 tą i nie wiem co im podarować
Awatar użytkownika
Hammond
Posty: 43
Rejestracja: 02 kwie 2019, 12:15

Re: Prezent dla dziadków na rocznicę

Post autor: Hammond »

Ja się przymierzam do kupna dwóch foteli np. typu uszak z pufką pod nogi. Myślę, że to świetny prezent, dziadkom będzie wygodnie a przy okazji trochę urozmaicisz im pokój

A może po prostu kwiaty?

Zobacz jakie kwiaty ma ta kwiaciarnia w Lublinie http://www.kwiaciarnialublin.pl
Awatar użytkownika
Graf
Posty: 3
Rejestracja: 25 lis 2019, 18:50

Re: Prezent dla dziadków na rocznicę

Post autor: Graf »

Mi się też wydaje, że kwiaty będą najlepsze. Możesz im na przykład zrobić zaskakującą niespodziankę i wykorzystać do tego kurier kwiatowy . Mogę to polecić bez zastanowienia.
Najbardziej egoistyczne prośby są w jakimś sensie najszczersze.
Awatar użytkownika
tenzly
Posty: 138
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:38

Re: Prezent dla dziadków na rocznicę

Post autor: tenzly »

Kwiaty to dobry pomysł. W późniejszym wieku, te pokaźniejsze rocznice na pewno powinny być dużo bardziej celebrowane, przez takie gesty właśnie:) Sprawdźcie sobie tu może propozycje od kwiatowadostawa.pl. Będziecie mogli w tym miejscu będziecie mogli liczyć na kwiaty z dostawą. Opcja bardzo fajna według mnie i na pewno też może wam to nie raz uratować skórę, nawet gdy jesteście gdzieś dalej.
Awatar użytkownika
domcio
Posty: 4
Rejestracja: 16 mar 2020, 14:13

Re: Prezent dla dziadków na rocznicę

Post autor: domcio »

my kupiliśmu bukiet kwiatów i daliśmy pieniądze w kopercie
smooth saling
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 72
Rejestracja: 10 lut 2020, 13:46

Re: Prezent dla dziadków na rocznicę

Post autor: magdap »

A co powiesz na jakiś herbaciany lub kawowy zestaw i bukiet kwiatów? Na stronach palarni kaw, np. w Blueberry Roasters jest pełno tego typu zestawów prezentowych. Myślę, że taki prezent bardzo zadowoli dziadków. W końcu to coś, co na pewno wykorzystają ;)
Awatar użytkownika
Iwona
Posty: 553
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:23

Re: Prezent dla dziadków na rocznicę

Post autor: Iwona »

Pomysłów na taką rocznicę może być naprawdę całkiem sporo :) Fajnie jest również wybrać prezent, pasujący to danej rocznicy :) Na przykład na 50 rocznicę ślubu, czyli złotą, warto wybrać właśnie coś ze złota lub w złotym kolorze. Na stronie internetowej https://www.parkhotellyson.pl/prezent-na-rocznice-slubu znajdziecie więcej wskazówek i podpowiedzi w tym temacie, polecam zajrzeć ;)
Baśka78

Re: Prezent dla dziadków na rocznicę

Post autor: Baśka78 »

Moim dziadkom podoba się tryptyk jest to obraz wieloczęściowy składający się dokładnie z trzech części. Super pasuje do dużej powierzchni np. nad stołem lub nad łóżkiem lub na gołej dużej ścianie. Obrazy wieloczęściowe mogą składać się z indywidualnych elementów
zośka994

Re: Prezent dla dziadków na rocznicę

Post autor: zośka994 »

A co powiedzielibyście na taką propozycję, jak obrazy j matejki ? Myślę, że starsze osoby lubią właśnie takie historyczne dzieła i na pewno pięknie coś takiego wpasuje się do ich wnętrz. Możecie poszukać w interenecie jakiś replik. Na pewno wielu osobom się spodobają, a pokój będzie ozdobiony.
Dibo

Re: Prezent dla dziadków na rocznicę

Post autor: Dibo »

Dzień dobry! Jeśli poszukujesz kwiaciarni w stolicy, pragnąłbym gorąco polecić Ci Kwiatowe Królestwo - https://kwiatowekrolestwo.pl/. Mają duży wybór cudnych kwiatów oraz nienaganną obsługę odbiorcy. Zawsze można kupić świeże kwiaty, fanstastyczne bukiety a także profesjonalne podejście do każdego zamówienia. Mam nadzieję, iż ta pozytywna opinia będzie dla Ciebie pomocna. Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ