auto z zagranicy

Pogadajmy o samochodach i motocyklach. Chcesz coś sprzedać? Napisz o tym. Szukasz części zamiennych? Dowiedz się, w jakiej hurtowni mają korzystne ceny. Masz problem z autem? Poradź się nas. Z pewnością znajdzie się wśród nas niejeden mechanik.
Awatar użytkownika
Paskal-85
Posty: 1
Rejestracja: 08 kwie 2023, 20:37

auto z zagranicy

Post autor: Paskal-85 »

Siemka forumowicze! Jakie macie doświadczenia w zakresie zakupu samochodu z zagranicy? Przeglądałem wiele stron internetowych i wydaje mi się, że najlepszym wyborem będą samochody z Holandii. Chciałbym dowiedzieć się, jakie są zalety i wady zakupu samochodu z tego kraju.
Mam nadzieję, że ktoś będzie w stanie mi pomóc. Jestem otwarty na wszelkie sugestie i porady. Wiem, że wiele osób na tym forum ma doświadczenie w zakupie samochodów z zagranicy, więc liczę na to, że będę mógł skorzystać z ich wiedzy.
Dziękuję za poświęcony czas i z góry dziękuję za wszelkie porady.
Szymon45

Re: auto z zagranicy

Post autor: Szymon45 »

Nabycie auta z zagranicy wiąże się z dodatkowymi formalnościami i kosztami, dlatego uważam, że lepiej kupić pojazd w Polsce. Na krajowym rynku nie brakuje przecież używanych samochodów dobrej klasy,w idealnym stanie technicznym, np. poleasingowych. Oferuje je m.in. salon VW FS STORE o którym informacje znajdziecie na stronie https://autosezam.pl/pewne-auta-poleasi ... warszawie/ . Są tu dostępne wyłącznie auta z młodych roczników, dokładnie sprawdzone, objęte gwarancją a także finansowaniem w niskich ratach.
Awatar użytkownika
frytka
Posty: 127
Rejestracja: 18 paź 2019, 12:01

Re: auto z zagranicy

Post autor: frytka »

Masz wiele racji na temat takich aut. Ja też pewnie bym się na to nie zdecydowała. Podpowiem jednak że jest też możliwość wynajmu samochodu jeśli nie chcesz wydawać ogromnej kwoty pieniędzy. Wypożyczalnia samochodów w Trójmieście ma duży wybór aut, możesz zajrzeć na tą stronę https://comfortcar.pl/wypozyczalnia-sam ... rojmiasto/ i sprawdzić czy zainteresuje Cię taka możliwość
jadźkaa

Re: auto z zagranicy

Post autor: jadźkaa »

Może warto też jednak postawić na Wycieraczki szyby przedniej i tylnej - samochody osobowe i dostawcze - OXIMO ? Ogólnie wybór wycieraczek jest tutaj naprawde wielki i przede wszystkim można je też kupić w atrakcyjnej cenie
ODPOWIEDZ