Całkowicie darmowy VIN Check

Pogadajmy o samochodach i motocyklach. Chcesz coś sprzedać? Napisz o tym. Szukasz części zamiennych? Dowiedz się, w jakiej hurtowni mają korzystne ceny. Masz problem z autem? Poradź się nas. Z pewnością znajdzie się wśród nas niejeden mechanik.
Całka

Całkowicie darmowy VIN Check

Post autor: Całka »

Dla większości ludzi tajemniczy kod VIN samochodu jest tylko niezrozumiałym i długim zestawem znaków, które w jakiś niezrozumiały sposób przechowują w sobie prawie wszystkie informacje o zakupionym samochodzie-jak ludzkie DNA.
Całkowicie darmowy VIN Check vinrush.com
Vehicle Identification Number (kod VIN) to unikalny numer identyfikacyjny maszyny, w którym zaszyfrowane są prawie wszystkie informacje techniczne. Rodzaj dna lub paszportu samochodu, po prawidłowym rozszyfrowaniu, otrzymamy o nim pełne i aktualne informacje. Samochodowe kody VIN są regulowane przez normę ISO 3779-1983.
Obecnie grupa, która umieszcza kody VIN NA produkowanych przez nich samochodach, obejmuje 24 kraje. Kod VIN zawiera 17 znaków alfanumerycznych.
Wcześniej, zamiast kodu VIN, samochód był oznaczony dwoma znakami-numerami na nadwoziu i silniku, podczas kradzieży samochodu były przerywane lub cięte, ale z reguły takie shenanigany były łatwo identyfikowane przez każdą wystawę samochodową.
Obrazek