Części do układu wydechowego

Pogadajmy o samochodach i motocyklach. Chcesz coś sprzedać? Napisz o tym. Szukasz części zamiennych? Dowiedz się, w jakiej hurtowni mają korzystne ceny. Masz problem z autem? Poradź się nas. Z pewnością znajdzie się wśród nas niejeden mechanik.
Awatar użytkownika
Ludowit
Posty: 1
Rejestracja: 09 cze 2020, 20:15

Części do układu wydechowego

Post autor: Ludowit »

Polećcie mi jakieś sprawdzone sklepy internetowe z częściami do układów wydechowych. Na chwilę obecną najbardziej interesuje mnie katalizator, bo ten w moim aucie już prosi się o wymianę ;)
Awatar użytkownika
Zefiryn79
Posty: 2
Rejestracja: 18 cze 2020, 20:28

Re: Części do układu wydechowego

Post autor: Zefiryn79 »

Sprawdź koniecznie w ofercie pamaku.pl. Mają podzespoły w najlepszych cenach moim zdaniem. Oczywiście jakość też jest super, ale części pochodzą od sprawdzonych producentów, więc nie ma co się dziwić.
freddie
Posty: 10
Rejestracja: 25 mar 2020, 22:04

Re: Części do układu wydechowego

Post autor: freddie »

Jeśli będziesz wymieniać katalizator warto stary oddać na skup metali , np. na https://weglik.eu/skup-platyny . Platyna jest w cenie, więc za ten surowiec można otrzymać wysoką kwotę, w zależności od jej ilości w katalizatorze.
giełeczka_67

Re: Części do układu wydechowego

Post autor: giełeczka_67 »

Przy wymianie części samochodowych na nowe, pamiętaj o sposobie, w jaki pozbywasz się tych zużytych egzemplarzy. Przykładowo, katalizatory mogą stanowić duże zagrożenie dla środowiska naturalnego, jeśli są nieodpowiednio utylizowane. Dlatego w celu ich prawidłowej utylizacji warto oddać je do firmy Katex z Bolesławca, która zajmuje się skupowaniem i recyklingiem katalizatorów samochodowych. Dzięki temu z części wydobywane są surowce wtórne, które następnie można ponownie wykorzystać - nic się nie marnuje ani nie zanieczyszcza środowiska. Bardzo polecam to rozwiązanie i zostawiam namiary na firmę Katex: http://katex.info/skupkat.html
ODPOWIEDZ