dobre świece

Pogadajmy o samochodach i motocyklach. Chcesz coś sprzedać? Napisz o tym. Szukasz części zamiennych? Dowiedz się, w jakiej hurtowni mają korzystne ceny. Masz problem z autem? Poradź się nas. Z pewnością znajdzie się wśród nas niejeden mechanik.
Awatar użytkownika
Grzymisław_90
Posty: 1
Rejestracja: 26 sty 2023, 20:22

dobre świece

Post autor: Grzymisław_90 »

Czym według was powinna się charakteryzować dobra świeca zapłonowa? Ja przede wszystkim staram się kupować produkty od producentów, których znam i wiem, że mają dobrej jakości elementy. Ostatnio też zacząłem przyglądać się ofertom świec w internecie, bo wydają się dużo atrakcyjniejsze niż stacjonarnie. Też to zauważyliście? Macie już za sobą zakupy online?
Awatar użytkownika
Rudolf71
Posty: 1
Rejestracja: 13 lis 2022, 6:35

Re: dobre świece

Post autor: Rudolf71 »

Ja najczęściej kupuję świece ngk, bo wiem, że to wszystko, czego potrzebuję tak naprawdę. Faktycznie od jakiegoś czasu też już zamawiam je online, bo tak jak wiele osób twierdzi ceny są lepsze. Poza tym w sklepach internetowych obsługa bardzo często pomaga w wyborze i to super rozwiązanie dla osób, które słabo się znają na świecach. Ja polecam wszystkim ;)
dolly77

Re: dobre świece

Post autor: dolly77 »

A widzieliście przykładowo na swiecoholik.pl yankee candle cena - jaka jest??? Bardzo atrakcyjna muszę przyznać - nawet jestem zaskoczona. A ta świeca obłędnie pachnie - zakochać się w niej można od samego początku...
ODPOWIEDZ