Dobry blacharz Łódź

Pogadajmy o samochodach i motocyklach. Chcesz coś sprzedać? Napisz o tym. Szukasz części zamiennych? Dowiedz się, w jakiej hurtowni mają korzystne ceny. Masz problem z autem? Poradź się nas. Z pewnością znajdzie się wśród nas niejeden mechanik.
Awatar użytkownika
Cyprian-61
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2020, 18:48

Dobry blacharz Łódź

Post autor: Cyprian-61 »

Cześć, jakie zakłady blacharskie w Łodzi polecacie? Ja dużo dobrego słyszałem o kris-cars.eu. Dajcie znać, czy korzystaliście z ich usług i czy faktycznie warto. Ponoć mają całkiem w porządku ceny.
Awatar użytkownika
Mikolaj-87
Posty: 1
Rejestracja: 25 paź 2020, 20:58

Re: Dobry blacharz Łódź

Post autor: Mikolaj-87 »

Na Kris Cars warto też zwrócić uwagę, jeśli potrzebny wam dobry lakiernik w Łodzi. Ja jestem zadowolony z każdej naprawy, którą wykonali w moim aucie. Nie tylko spisali się na medal, ale i niewiele sobie policzyli, a robotę wykonali szybko i bez najmniejszego kłopotu. Prawdziwi specjaliści.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 560
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:07

Re: Dobry blacharz Łódź

Post autor: mczay »

Też właśnie szukam i nie mam pojęcia, co wybrać. Ciężko wybrać coś konkretnego, bo ofert jest dość dużo

___
pościel dla dzieci
Daniel4321ł

Re: Dobry blacharz Łódź

Post autor: Daniel4321ł »

Ja mam do polecenia specjalistów z Dąbrowy Górniczej. Oczywiście mowa o https://autokomplex-staron.pl/oferta/ , dzięki którym mój pojazd wrócił do porządku, zaraz po wypadku. Jestem pod wrażeniem! Zadanie zrealizowali w pełni, bardzo sprawnie. Taka naprawa po wypadku była konieczna.
ODPOWIEDZ