Dopłata do odszkodowania

Pogadajmy o samochodach i motocyklach. Chcesz coś sprzedać? Napisz o tym. Szukasz części zamiennych? Dowiedz się, w jakiej hurtowni mają korzystne ceny. Masz problem z autem? Poradź się nas. Z pewnością znajdzie się wśród nas niejeden mechanik.
Awatar użytkownika
Stoislaw
Posty: 1
Rejestracja: 25 lut 2020, 4:53

Dopłata do odszkodowania

Post autor: Stoislaw »

Witam. Dowiedziałem się jakiś czas temu, że można starać się o dopłatę do odszkodowania po szkodzie komunikacyjnej. Wiecie coś więcej na ten temat? Jak uzyskać taką dopłatę?
Awatar użytkownika
Oksana1998
Posty: 1
Rejestracja: 02 lip 2020, 0:15

Re: Dopłata do odszkodowania

Post autor: Oksana1998 »

Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz na rzeczoznawcaonline.pl. Sama korzystałam z pomocy tej firmy i mogę śmiało polecić, bo to prawdziwi profesjonaliści. Usługa online pozwala zaoszczędzić sporo czasu.
Awatar użytkownika
Karol221
Posty: 121
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:58

Re: Dopłata do odszkodowania

Post autor: Karol221 »

gdybyś chciała się odwołać od decyzji ubezpieczyciela to polecam tutaj zajrzeć https://helpfind.pl/utrata-wartosci-han ... jazdu-wzor Znajdziesz tam wiele cennych porad, praktycznych wskazówek i wzorów dokumentów. Także myslę ze przyda się na pewno
Awatar użytkownika
Tymon
Posty: 205
Rejestracja: 28 kwie 2019, 23:04

Re: Dopłata do odszkodowania

Post autor: Tymon »

Każda sytuacja jest inna. Najlepiej żeby sprawie przyjrzał się ktoś, kto się zna na odszkodowaniach. Jak kancelaria Eventum z Poznania. Mi akurat pomogli się skutecznie odwołać od zaniżonego odszkodowania właśnie za zdarzenie komunikacyjne jak to się ładnie nazywa. Wygląda nieco gorzej tylko.
ODPOWIEDZ