Dzieciece urodziny

Pogadajmy o samochodach i motocyklach. Chcesz coś sprzedać? Napisz o tym. Szukasz części zamiennych? Dowiedz się, w jakiej hurtowni mają korzystne ceny. Masz problem z autem? Poradź się nas. Z pewnością znajdzie się wśród nas niejeden mechanik.
Awatar użytkownika
snakee
Posty: 214
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:25

Dzieciece urodziny

Post autor: snakee »

Przede mną planowanie urodzin dla dziecka. Zastanawiam się co mogłabym zrobić, by córka była zadowolona a nie mam za bardzo już pomysłow. Zauwazyłam, ze tutaj https://www.urodzinydzieciaka.pl/ można znaleźć kilka fajnych pomysłow. Wy co proponujecie dla 8 latki ?
Awatar użytkownika
Iwona
Posty: 553
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:23

Re: Dzieciece urodziny

Post autor: Iwona »

Na urodzinach u dzieci musza się oczywiście pojawić kolorowe balony. Sklep internetowy Happenings.pl oferuje naprawdę całkiem duży wybór balonów w konkurencyjnych cenach ;) Warto się tam rozejrzeć ;)
Awatar użytkownika
zając
Posty: 179
Rejestracja: 23 paź 2019, 16:57

Re: Dzieciece urodziny

Post autor: zając »

Wiecie co, moja siostra powoli myśli o organizacji urodzin dla swojej córki i wspólnie wpadłyśmy na pomysł, żeby wynająć jakieś dmuchane zamki czy place zabaw. Widziałyśmy, że tutaj : http://www.kraina-zabaw.com.pl/wynajem- ... ematyczne/ można znaleźć taką ofertę. Co o niej sądzicie?
Awatar użytkownika
Karol221
Posty: 121
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:58

Re: Dzieciece urodziny

Post autor: Karol221 »

A myśleliście może o warsztatach dla dzieci? Ja własnie ostatnie urodziny mojej córki zorganizowałam na takich warsztatach. Dzięki temu dzieci moga spedzić razem czas a do tego czegoś ciekawego się nauczyć. Ja osobiście uważam że to świeta sprawa. Jak chcecie to na stronie http://www.teatrmalegowidza.pl/ znajdziecie więcej informacji. Polecam
ODPOWIEDZ