Inwestowanie w nieruchomości

Pogadajmy o samochodach i motocyklach. Chcesz coś sprzedać? Napisz o tym. Szukasz części zamiennych? Dowiedz się, w jakiej hurtowni mają korzystne ceny. Masz problem z autem? Poradź się nas. Z pewnością znajdzie się wśród nas niejeden mechanik.
Awatar użytkownika
Adam76
Posty: 83
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:04

Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: Adam76 »

Jeśli myślicie o rozpoczęciu inwestowania w nieruchomości, to powinniście wybrać się na event opisany w http://wiwn.pl To może być Waszą sporą szansą, dlatego też nie ma na co czekać. Lepiej podejść do tematu na poważnie od razu. Warto mieć to na uwadze.
Awatar użytkownika
Maks78
Posty: 1060
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:19

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: Maks78 »

Ja zainwestowałem w apartament hotelowy .Korzystałem z porad zawartych w artykułach na stronie https://inwestujwnieruchomosci.pl/ i postawiłam na klasyczną elegancję. Dzięki temu mój apartament doskonale się sprzedaje, a ja już myślę nad pomnożeniem zarobionych pieniędzy. Uważam, że taka inwestycja jest najlepszą lokatą kapitału
Awatar użytkownika
garry
Posty: 357
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:04

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: garry »

A może na początek rozważ inną opcję a mianowicie zakup sobie taki mobilny domek https://ecomobilehome.pl/ i ustaw go w atrakcyjnej okolicy. Na wynajmie zarobisz sporo pieniędzy i masz możliwość zmiany lokalizacji jeśli okolica stanie się mało atrakcyjna dla turystów. Mniejsze ryzyko i koszt zakupu a inwestycja pewniejsza.
ODPOWIEDZ