Jakie dodatki do mieszkania

Pogadajmy o samochodach i motocyklach. Chcesz coś sprzedać? Napisz o tym. Szukasz części zamiennych? Dowiedz się, w jakiej hurtowni mają korzystne ceny. Masz problem z autem? Poradź się nas. Z pewnością znajdzie się wśród nas niejeden mechanik.
Awatar użytkownika
snakee
Posty: 214
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:25

Jakie dodatki do mieszkania

Post autor: snakee »

Czasami warto pomyśleć o jakis dodatkach by zapełnić wnętrze pomieszczenia. Takim uniwersalnym pomysłem są obrazy, lub zdjęcia bliskich nam osób. Widziałam, że tutaj http://galeriaram.pl/ mają kilka fajnych propozycji co do ram. To dobry element wnętrz.
Awatar użytkownika
giny6
Posty: 383
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:47

Re: Jakie dodatki do mieszkania

Post autor: giny6 »

Czasem największa siła tkwi w największej prostocie. Stąd też proste, wcale nie oznacza gorsze czy mniej ciekawe! Takie karnisze drewniane mogą stanowić fantastyczny początek ciekawej aranżacji wnętrza. To także powrót do tradycyjnych możliwości i piękna, które kryje się za zupełnym minimalizmem.
Awatar użytkownika
Iwona
Posty: 553
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:23

Re: Jakie dodatki do mieszkania

Post autor: Iwona »

A czy używacie tak zwanych kominków zapachowych w Waszym mieszkaniu? Jeśli tak, to polecam zajrzeć na stronę https://ladniepachnie.pl/pl/c/Woski-zap ... -Candle/72, gdzie znajdziecie bardzo duży wybór wosków w różnych zapachach ;) Na pewno uda Wam się coś tam wybrać ;)
Awatar użytkownika
anulka30
Posty: 30
Rejestracja: 26 lis 2019, 17:15

Re: Jakie dodatki do mieszkania

Post autor: anulka30 »

Mi się podobają dodatki do wnętrz delikatne i związane z żeglugą. Marynarskie jednym słowem najlepiej. Podobają mi się statki, kotwice, stery w domu dopełniają naszą tradycję. Widziałam ciekawe takie na https://nauticdecor.pl . Mają tam naprawdę wiele ciekawych ofert.
Analityyczka

Re: Jakie dodatki do mieszkania

Post autor: Analityyczka »

Tutaj https://kaszuby24.pl/jak-urzadzic-dom-w ... n-country/ poczytajcie o stylu we wnętrzach modern country. Styl modern country jest idealnym połączeniem tradycyjnej elegancji i nowoczesnego designu. Wykorzystaj naturalne materiały, takie jak drewno i kamień, w połączeniu z prostymi formami i minimalistycznymi detalami, aby uzyskać unikalne i stylowe wnętrze.
ODPOWIEDZ