Jakie studia

Pogadajmy o samochodach i motocyklach. Chcesz coś sprzedać? Napisz o tym. Szukasz części zamiennych? Dowiedz się, w jakiej hurtowni mają korzystne ceny. Masz problem z autem? Poradź się nas. Z pewnością znajdzie się wśród nas niejeden mechanik.
Awatar użytkownika
snakee
Posty: 214
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:25

Jakie studia

Post autor: snakee »

sama ostatecznie zdecydowałam się na kierunek zarządzanie projektami :https://www.wszop.edu.pl/kierunki-studi ... 255,54,255
mam nadzieję, że się dostanę bo kierunek to super sprawa. Chcę szukać pracę w agencjach eventowych i impresariatach, urzędach miast i gmin, klubach sportowych, instytucjach kultury i nowoczesnych obiektach widowiskowo-sportowych.
Awatar użytkownika
Legion
Posty: 49
Rejestracja: 13 sty 2020, 20:10

Re: Jakie studia

Post autor: Legion »

Pracując na pełnym etacie zdecydowałem się na naukę w systemie e-learning, potrzeba do tego samodyscypliny, ale wiem, że dam sobie radę. Wybrałem studia inżynierskie o specjalizacji inżynierii odnawialnych źródeł energii, jako że pracuję przy montażu paneli solarnych, ale są do wyboru też inne kierunki, można przejrzeć na stronce uczelni https://wwszip.pl/studia-inzynierskie-i ... rzadzania/ . Mam nadzieję, że Wyższa Szkoła Zarządzania i Przedsiębiorczości pomoże mi na tyle podnieść kwalifikacje, że za parę lat dostanę wymarzony awans:)

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG .
Awatar użytkownika
wadek
Posty: 112
Rejestracja: 14 cze 2019, 20:58

Re: Jakie studia

Post autor: wadek »

Kieruj się własnymi predyspozycjami do danej dziedziny nauki. Jeśli jesteś humanistą, to ciężko może być tobie odnaleźć się na stricte studiach matematycznych. Z kolei dla osoby skrupulatnej oraz trochę introwertycznej odpowiedni może być audyt i kontrola

jak zamontować uchwyt do telewizora
Awatar użytkownika
charlotte1991
Posty: 69
Rejestracja: 24 lip 2019, 22:40

Re: Jakie studia

Post autor: charlotte1991 »

A może wybierz studia administracyjne warszawa? To bardzo przyszłościowy kierunek, który warto wziać pod uwagę planując swoją przyszłość. Sama jestem po administracji i nie żałuję.
Awatar użytkownika
Robotronic
Posty: 8
Rejestracja: 05 lut 2020, 9:32

Re: Jakie studia

Post autor: Robotronic »

Informatyk zawsze znajdzie pracę. Ciekawy kierunek do rozważenia
Awatar użytkownika
Adam76
Posty: 83
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:04

Re: Jakie studia

Post autor: Adam76 »

Faktycznie, dzisiaj może być to bardzo cennym wyborem. Podpowiem Wam, że dobierając odpowiednią uczelnię, będziecie w stanie zaoszczędzić sobie nie tylko sporo nerwów, ale też sporo czasu. Właśnie dlatego tyle osób decyduje się na podjęcie studiów w Centrum Kształcenia Podyplomowego i Rozwoju Biznesu. Z racji tego, że zajęcia są również prowadzone w trybie online, możecie na tym bardzo dużo zyskać.
Awatar użytkownika
Iwona
Posty: 553
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:23

Re: Jakie studia

Post autor: Iwona »

Wybór odpowiedniego kierunku studiów jest oczywiście bardzo ważny. Ale warto zwrócić również uwagę na swoją znajomość języków obcych. Na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... -doroslych możecie zapoznać się z ofertą Szkoły Językowej ProfiLingua, która jak widać oferuje między innymi profesjonalne kursy angielskiego dla dorosłych. Polecam ;)
Awatar użytkownika
giny6
Posty: 383
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:47

Re: Jakie studia

Post autor: giny6 »

Studia to element w życiu każdego młodego człowieka, który jest pierwszą i jedną z ważniejszych decyzji w jego życiu. Warto więc postawić na uczelnie, która przygotuje Cię do działania i pracy na najwyższym poziomie. Postaw na jeden z wielu kierunków na http://www.pswbp.pl/ i wybierz nowoczesność w najwyższym i najlepszym wydaniu.
Awatar użytkownika
barttonn44
Posty: 32
Rejestracja: 19 sty 2020, 20:11

Re: Jakie studia

Post autor: barttonn44 »

Według mnie jeśli nie wiesz jakie studia wybrać, koniecznie powinieneś zdecydować się na taki kierunek, który da Ci najlepszy start na rynkuk pracy. Zajrzyj tutaj https://www.finansowysilacz.pl/zawody-przyszlosci/ i poczytaj jakie są aktualnie najbardziej przyszłościowe zawody i właśnie pod tym kątem proponuje Ci wybrać kierunek
Awatar użytkownika
Karolcia89
Posty: 164
Rejestracja: 11 cze 2019, 15:27

Re: Jakie studia

Post autor: Karolcia89 »

Jakie studia wybrać, jak dla mnie jest to ciężki wybór. Najbardziej interesują mnie studia pedagogiczne ale jaką uczelnie wybrać. Może podzielicie się opinią na temat szkoły wwszip? Czekam na wasze opinie http://wwszip.pl
Awatar użytkownika
john99
Posty: 2
Rejestracja: 21 maja 2020, 15:25

Re: Jakie studia

Post autor: john99 »

Wydaje mi się, że studia inżynierskie. Po tych zawsze łatwiej znaleźć pracę.
Awatar użytkownika
giny6
Posty: 383
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:47

Re: Jakie studia

Post autor: giny6 »

Przede wszystkim takie, które spełniają Twoje oczekiwania i potrzeby. Jeśli więc marzysz o nauczaniu, to studia pedagogiczne Warszawa są najlepszym pomysłem na dalsze szczeble edukacji w tym temacie. Polecam zatem zajrzeć na stronę https://wsp.edu.pl/ gdzie znajdziesz wiele konkretnych szczegółów oraz możliwości rekrutacyjnych, które bez wątpienia Ci się przydadzą.
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 4
Rejestracja: 01 gru 2019, 13:28

Re: Jakie studia

Post autor: Kaja »

Aktualnie chyba IT , prawo i medycyna to kierunki, po których jest spora szansa na to, że nie trzeba będzie się specjalnie martwić o zatrudnienie. Czyli przyszłościowe, jak mawiają.
Wszystkim tym, którzy rozważają w ogóle studiowanie od października, posyłam mega prezent, czyli namiary na serwis: https://notatek.pl/wiedza/, który oszczędzi Wam mnóstwo czasu, pracy. Wasze życie studenckie będzie o niebo łatwiejsze,
niż moje, kiedy nie było Internetu. Pewnie niektórzy znają już Notatek.pl, bo to nie jest nowy serwis.
Właśnie dzięki temu, że nie jest to nowa baza pewne jest, że jest już bardzo rozbudowana i będzie naprawdę pomocna w nauce.
Awatar użytkownika
Koszałka
Posty: 103
Rejestracja: 24 cze 2019, 21:30

Re: Jakie studia

Post autor: Koszałka »

Chyba każdy, kto idzie na studia ma problem wyborem kierunku :) to zawsze wielkie wyzwanie bo w końcu to decyzja na całe życie. Jeśli już pomału organizujecie sobie akcesoria przydatne do rozpoczęcia nauki na studiach to rozważcie też zakup planera studenckiego https://make-it-easy.pl/planery/planer-studencki/ . Dzięki prowadzeniu notatek o niczym nie zapomnicie.
Awatar użytkownika
taper
Posty: 266
Rejestracja: 10 mar 2019, 10:17

Re: Jakie studia

Post autor: taper »

Powinniśmy studiować to co naprawdę nas interesuje. Zobaczcie na ofertę tej uczelni wyższej w Sopocie https://www.ssw-sopot.pl/studia-dofinansowane-z-ue/ . Moja siostrzenica u nich zaczyna od października swoją edukację. Mają wiele kierunków, bardzo dobre warunki i rozsądne ceny. Zwłaszcza przy wyborze kierunków z dofinansowaniem.
Awatar użytkownika
madzik95
Posty: 229
Rejestracja: 07 cze 2019, 8:47

Re: Jakie studia

Post autor: madzik95 »

Bardzo duży wybór kierunków studiów znajdziesz na tej uczelni http://www.wseiz.pl/pl/studia/wydzial-z ... i-odpadowa Możesz uczyć się zaocznie lub w trybie dziennym. Sama ostatnio myślę o powrocie na uczelnię. Rzuciłam studia gdy pojawiły się dzieci, teraz są już duże, wiec mogę spokojnie wrócic do nauki i swoich pasji.
tomuś0322

Re: Jakie studia

Post autor: tomuś0322 »

Studiuję na https://vizja.pl/ . Ogromnie sobie chwalę, gdybym miał raz jeszcze wybierać uczelnie i kierunek to dokonałbym tego samego wyboru. Odpowiednia uczelnia jest bardzo ważna, ponieważ studia w dużej mierze mają znaczenie i wiążą się z przyszłym zawodem.
zośka20000

Re: Jakie studia

Post autor: zośka20000 »

Witam,szukam kierunku odpowiedniego dla siebie. Ciągnie mnie troszkę w stronę artystyczną,ale taką,którą będzie można wykorzystać w praktyce. Co sądzicie o wzronictwie https://www.ssw-sopot.pl/wzornictwo/ ? Są tu moze jacys studenci lub absolwenci? Jak wygląda rekrutacja?
Awatar użytkownika
faciosetakije
Posty: 516
Rejestracja: 05 maja 2019, 16:36

Re: Jakie studia

Post autor: faciosetakije »

Jeśli poszukujecie jakościowej uczelni z wieloma kierunkami, to moim zdaniem warto przyjrzeć się tej ofercie: https://ult.edu.pl/. Udało mi się tam znaleźć wymarzony kierunek jakim jest filologia angielska. Muszę przyznać, że posiadają dogodne warunki studiów pierwszego jak i drugiego stopnia.
elzaa

Re: Jakie studia

Post autor: elzaa »

Kierunek - to już zależy od was? Najlepiej wybrać taki z którymi wiążecie przyszłość. Jak chodzi o mnie, to interesuję się finansami - dlatego chcę zapisać się na taką specjalność na kraków studia podyplomowe w WSZIB. Cieszę się, że oferują taki kierunek, bo to dobra uczelnia.
Bartłomiej

Re: Jakie studia

Post autor: Bartłomiej »

Od wielu lat prowadzę własną firme i zdaje sobię sprawę z tego jak ważna jest współpraca ze specjalistami w danej branży. W przypadku mojej firmy korzystam z usług sprawdzonego serwisu komputerowego - obsługa IT Wrocław .
Anika

Re: Jakie studia

Post autor: Anika »

We Wrocławiu jest bardzo dobra uczelnia https://www.wsf.wroc.pl/ , mozna tu studiowac fizjoterapię i kosmetologie, bardzo fajne i ciekawe kierunki, wiele mozna sie nauczyc
ODPOWIEDZ