Kasacja pojazdu

Pogadajmy o samochodach i motocyklach. Chcesz coś sprzedać? Napisz o tym. Szukasz części zamiennych? Dowiedz się, w jakiej hurtowni mają korzystne ceny. Masz problem z autem? Poradź się nas. Z pewnością znajdzie się wśród nas niejeden mechanik.
Awatar użytkownika
Iwona
Posty: 553
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:23

Kasacja pojazdu

Post autor: Iwona »

Witajcie.
Czy oddawaliście kiedyś stary samochód do kasacji? Gdzie najlepiej to zrobić w Warszawie? Czy ktoś z Was korzystał może z usług w tym zakresie świadczonych przez firmę https://kupiewszystkieauta.pl/auto-kasacja/? I jak, byliście zadowoleni? Warto?
łukasz

Re: Kasacja pojazdu

Post autor: łukasz »

Wypadek w którym uczestniczyłem był na tyle poważny, iż kasacja pojazdu okazała się koniecznością. Koniecznie zgłosiłem się do https://www.kasacjapojazdow-pomocdrogow ... a-pojazdow , dzięki czemu w mgnieniu oka rozwiązali problem - a zniszczone auto stało się historią. Przymierzam się do zakupu nowego auta.
Baśka88

Re: Kasacja pojazdu

Post autor: Baśka88 »

Z firmą GWARANT możesz być spokojny – posiadamy długoletnie doświadczenie w likwidacji szkód. Więcej dowiesz się na stronie: http://gwarant-rzeczoznawca.pl/

Z firmą GWARANT możesz być spokojny – posiadamy długoletnie doświadczenie w likwidacji szkód.
Z firmą GWARANT możesz być spokojny – posiadamy długoletnie doświadczenie w likwidacji szkód.
rótek

Re: Kasacja pojazdu

Post autor: rótek »

W końcu i ja postanowiłem o skasowaniu mojego pojazdu. Nie nadawał się do niczego, stan również pozostawiał wiele do życzenia. Na szczęście zgłosiłem się do https://www.kasacjapojazdow-pomocdrogow ... a-pojazdow , gdzie proces przebiegł bardzo szybko i na czas - a pojazd zniknął!
rótek

Re: Kasacja pojazdu

Post autor: rótek »

Pech chciał, iż samochód po wypadku pozostawiał wiele do życzenia - nie dało się z tym nic zrobić. Specjalnie nawet zgłosiłem się do https://www.auto-kasacja.com/zlomowanie-pojazdow , dzięki którym auto doprowadziłem do należytego porządku. Efekt końcowy? Sprostał moim wymogom, wpadło za to nieco gotówki. I kłopot zniknął!
Beata Król

Re: Kasacja pojazdu

Post autor: Beata Król »

Myślę, że warto rozejrzeć się jakie firmy na rynku są w waszym otoczeniu i jakie ceny proponują klientom. Na pewno miejscem godnym uwagi do zezłomowania samochodu jest auto złom Radostowice. Oferują oni szybkie terminy, bardzo dobre ceny i wsparcie na każdym etapie współpracy. Jeśli wasze auto jest niesprawne to firma odbierze go ze wskazanego adresu. Będziecie bardzo zadowoleni, a i wpadnie kilka groszy.
Mirosław

Re: Kasacja pojazdu

Post autor: Mirosław »

Często bywa tak, że auto po wypadku nadaje się tylko do kasacji. Warto wybrać wtedy skup, który oferuje najwyższe ceny. Ze swojej strony mogę polecić https://www.1skupaut.pl/szczytno/. Na pewno będziesz zadowolony z ich oferty.
_________________________________________________________________________________________
Awatar użytkownika
nika
Posty: 86
Rejestracja: 15 sty 2019, 16:42

Re: Kasacja pojazdu

Post autor: nika »

Skup samochodów to bardzo wygodne rozwiązanie. Polecam poczytać więcej o takiej możliwości jak auto pomoc drogowa Stalowa Wola Tomcar: https://kasacja.stalowa-wola.pl/ . Myślę, że będziecie zadowoleni.
debata

Re: Kasacja pojazdu

Post autor: debata »

Mając samochód, czasem uda nam się w coś przywalić, wiem, bo sama jeżdżę. No i trzeba wiedzieć, jak działać, żeby móc cieszyć się wygodą prowadzenia samochodu, a zarazem nowoczesnym podejściem do tego, co daje nam po prostu szybkie naprawienie szkody. I myślę, ze stawarz.technology może Wam pomóc. Ta firma zna się na wyklepywaniu.
ODPOWIEDZ