Lakiernia Płock

Pogadajmy o samochodach i motocyklach. Chcesz coś sprzedać? Napisz o tym. Szukasz części zamiennych? Dowiedz się, w jakiej hurtowni mają korzystne ceny. Masz problem z autem? Poradź się nas. Z pewnością znajdzie się wśród nas niejeden mechanik.
Awatar użytkownika
Apollo-84
Posty: 30
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:53

Lakiernia Płock

Post autor: Apollo-84 »

Jakiego lakiernika z Płocka polecacie? Co sądzicie na temat Serwis Płock? Warto wybrać się tam na naprawę powłok lakierniczych?
Awatar użytkownika
łukasz-82
Posty: 4
Rejestracja: 06 lip 2019, 20:22

Re: Lakiernia Płock

Post autor: łukasz-82 »

Moim zdaniem warto. Serwisplock.pl realizuje naprawy lakiernicze z użyciem kabiny bezpyłowej. Dzięki temu ich wszystkie realizacje są bardzo dobre jakościowo.
gomólec

Re: Lakiernia Płock

Post autor: gomólec »

Hejka. Sama wielokrotnie się przekonałam jak ciężko jest znaleźć dobrą lakiernię. Dlatego też za namową znajomych zaczęliśmy myśleć o otworzeniu własnej lakierni. W końcu mój mąż i brat znają się na tym więc co nam szkodzi spróbować. Ale zanim podejmiemy się tego wyzwania wolę znaleźć wyposażenie do lakierni za rozsądną cenę. I tak tutaj http://www.lapena.pl/ znalazłam wszystko czego na samym początku będziemy potrzebowali
Awatar użytkownika
kacper90
Posty: 229
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:43

Re: Lakiernia Płock

Post autor: kacper90 »

Jeżeli rozglądacie się za odpowiednią firmą, która zajmuje się malowaniem proszkowym to polecam wam skontaktować się z https://gelp.pl/ Są świetnymi specjalistami, na których można polegać. Korzystam regularnie z ich usług, także wiem co mówię.
KoleśP

Re: Lakiernia Płock

Post autor: KoleśP »

Z Płocka nie znam, ale za to u mnie w Lublinie chwalę sobie Autoryzowaną Stacja Obsługi Samochodów na Prusa https://www.autoserwispzm.pl/blacharnia-lakiernia Solidni spece, nałożenie lakieru na drzwi zajęło im 5 godzin i gotowe, także sami widzicie, że w porządku. Co więcej wiem, że nie ma u nich problemu z wykonaniem niestandardowego malowania samochodu, zatem jeśli marzy wam się coś oryginalnego to oni wam to wykonają.
cicić

Re: Lakiernia Płock

Post autor: cicić »

Wiele produktów lakierniczych, czy też dla lakierni, można kupić w sklepach, które prowadzą sprzedaż swoich produktów przez internet. Na pewno jest z czego wybierać i jest czemu się przyglądać, jeśli chodzi o indywidualne zlecenia. Tak czy inaczej, każdy, kto orientuje się w ofertach, wie o tym, że propozycje sklepów internetowych są bardzo dobre jeśli chodzi o cenę, pod warunkiem, że orientujemy się w aktualnych ofertach.
ODPOWIEDZ