Lampy przednie

Pogadajmy o samochodach i motocyklach. Chcesz coś sprzedać? Napisz o tym. Szukasz części zamiennych? Dowiedz się, w jakiej hurtowni mają korzystne ceny. Masz problem z autem? Poradź się nas. Z pewnością znajdzie się wśród nas niejeden mechanik.
kuśnik1998297

Lampy przednie

Post autor: kuśnik1998297 »

Siema. Chciałbym wam szczerze polecić strone z lampami przednimi i reflektorami https://mapet-tuning.com/sklep/2845-lampy-reflektory .
Ostatnio kupiłem tam sporo rzeczy do wojej beemki i wszystko hula jak trzeba :D Jakbyście mieli jakieś pytania piszcie śmiało. Daje znać bo często ludzie nie wiedzą czy strona jest legitna więc wrzucam ;)
Mikołaj78

Re: Lampy przednie

Post autor: Mikołaj78 »

Ja niedawno zdecydowałem się na regenerację starych reflektorów samochodowych w serwisie https://www.tmcmc.eu/oferta/regeneracja-reflektorow. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu oraz wykwalifikowanej kadrze pracowniczej, swoje usługi wykonali rzetelnie i terminowo. Jestem bardzo zadowolony z finalnego rezultatu, a na dodatek udało mi się sporo zaoszczędzić.
Zygmunt.

Re: Lampy przednie

Post autor: Zygmunt. »

Miałem problem z przednią lampą i zamiast kupić nowe lampy dałem swoje stare ledowe do regeneracji do firmy https://regeneracja-led.pl/ i mam nadal oryginalne lampy ale świecą jak nowe. Jestem zadowolony z jakości naprawy i szybkości ogarnięcia tematu. Mamy możliwość regeneracji i nie musimy kupować nowych.
ODPOWIEDZ