Mechanik w Gdańsku

Pogadajmy o samochodach i motocyklach. Chcesz coś sprzedać? Napisz o tym. Szukasz części zamiennych? Dowiedz się, w jakiej hurtowni mają korzystne ceny. Masz problem z autem? Poradź się nas. Z pewnością znajdzie się wśród nas niejeden mechanik.
Awatar użytkownika
giny6
Posty: 383
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:47

Mechanik w Gdańsku

Post autor: giny6 »

Polecicie jakiegoś mechanika w Trójmieście? Chodzi przede wszystkim o sprawdzoną i pewną zarazem osobę. Osobiście nie znam się na tym, bo przeprowadziłam się tutaj stosunkowo niedawno, więc każde wsparcie i pomoc w tym temacie będzie na wagę złota :)
czesław90

Re: Mechanik w Gdańsku

Post autor: czesław90 »

Mieszkam w niedalekich okolicach Trójmiasta i powiem Ci, że jak na razie to jedyny mechanik jakiemu ufam w pełni to https://cnf.com.pl/o-nas/ :) przede wszystkim dlatego, że stawiają oni na naprawdę solidną i rzetelną pracę, a dodatkowo wszystko zawsze gotowe jest na czas. Mają do tego super ceny, które przede wszystkim nie rzucają jakoś na kolana. Polecam Ci ich w pełni!
zosieńka1

Re: Mechanik w Gdańsku

Post autor: zosieńka1 »

Jeśli chodzi o Gdańsk to niestety nie pomogę. Mieszkam w Krakowie i tutaj wybieram profesjonalny autoserwis 24h Kraków Euro Hol: https://eurohol.pl/autoserwis/ . Serdecznie polecam ich usługi - oferują także pomoc drogową. Jestem bardzo z nich zadowolona.
ODPOWIEDZ