Naprawa zderzaka w aucie

Pogadajmy o samochodach i motocyklach. Chcesz coś sprzedać? Napisz o tym. Szukasz części zamiennych? Dowiedz się, w jakiej hurtowni mają korzystne ceny. Masz problem z autem? Poradź się nas. Z pewnością znajdzie się wśród nas niejeden mechanik.
Awatar użytkownika
Zwinislaw1978
Posty: 2
Rejestracja: 08 lut 2020, 12:19

Naprawa zderzaka w aucie

Post autor: Zwinislaw1978 »

Witam. Po ostatniej kolizji pozostało lekkie wgniecenie w zderzaku mojego samochodu. Możecie polecić mi jakiś serwis w Łodzi, w którym się tym zajmą? Tylko fachowcy, nie żadni partacze ;)
Awatar użytkownika
Gwidon83
Posty: 1
Rejestracja: 13 maja 2020, 23:40

Re: Naprawa zderzaka w aucie

Post autor: Gwidon83 »

Ja z każdym problemem jeżdżę do kris-cars.eu i nigdy się na nich nie zawiodłem. Robotę wykonują porządnie i w dobrych cenach. Naprawią Ci zderzak w kilka chwil. To chyba najlepszy serwis blacharski i lakierniczy w Łodzi.
Awatar użytkownika
lalunia
Posty: 27
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:32

Re: Naprawa zderzaka w aucie

Post autor: lalunia »

Myślę, że takimi rzeczami zajmuje się warsztat blacharsko-lakierniczy Koszalin Piotr Wacholc: https://autowacholc.pl/ . Warto do nich przedzwonić i dopytać o szczegóły.

rozrzedzenie krwi zioła
Awatar użytkownika
sao
Posty: 108
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:47

Re: Naprawa zderzaka w aucie

Post autor: sao »

Niestety, ale ja nie mam gotowego polecenia, gdzie Ty masz jechać, ale mogę dodać od siebie, że w https://emcek.waw.pl/ zajmują się cięciem i gięciem blach. To firma warszawska, więc może warto ich zapytać o wyklepanie czegoś takiego? Nie wiem dokładnie, czy się tym zajmą, ale na pewno warto próbować. Jeśli tego nie zrobią, to pewnie Cię gdzieś naprowadzą.
Grześ80

Re: Naprawa zderzaka w aucie

Post autor: Grześ80 »

Myślę, że naprawa nie będzie ciężka, ale na pewno wymaga odpowiedniej wiedzy i doświadczenia. Ja zazwyczaj korzystam z usług serwisu samochodowego https://www.tmcmc.pl. Dysponują wykwalifikowaną kadrą mechaników, nowoczesnymi stanowiskami oraz atrakcyjną ofertą. Na pewno będą w stanie Ci pomóc.
ODPOWIEDZ