Odświeżanie lakieru - Warszawa

Pogadajmy o samochodach i motocyklach. Chcesz coś sprzedać? Napisz o tym. Szukasz części zamiennych? Dowiedz się, w jakiej hurtowni mają korzystne ceny. Masz problem z autem? Poradź się nas. Z pewnością znajdzie się wśród nas niejeden mechanik.
Awatar użytkownika
Stojan_72
Posty: 1
Rejestracja: 17 mar 2020, 2:04

Odświeżanie lakieru - Warszawa

Post autor: Stojan_72 »

[color= rgb(0, 0, 0);]Witam serdecznie. Gdzie w Warszawie polecacie zgłosić się do odświeżenia lakieru samochodowego? Moje auto straciło swój dawny blask i powinienem się w końcu tym zająć[/color] ;)
Awatar użytkownika
Ernest-89
Posty: 1
Rejestracja: 24 kwie 2020, 2:49

Re: Odświeżanie lakieru - Warszawa

Post autor: Ernest-89 »

Ja korzystałem z usług firmy eko-parowozik.pl, którą szczerze polecam. Najlepsze jest to, że dojeżdżają pod wskazany adres. Poza tym używają skutecznych preparatów i dobrze wiedzą, jak zadbać o auto ;)
Awatar użytkownika
Legion
Posty: 49
Rejestracja: 13 sty 2020, 20:10

Re: Odświeżanie lakieru - Warszawa

Post autor: Legion »

Zdecydowanie Nissan- Dyszkiewicz:) Ilekroć korzystałem z usług tego serwisu wyjeżdżałem zadowolony. Świadczy naprawy blacharskie, lakiernicze a także mechaniczne plus jeszcze usługi dodatkowe, o których możecie poczytać na stronce http://www.nissan.dyszkiewicz.pl/ . Ja miałem m.in. korygowane wgniecenie po stłuczce oraz rysy na lakierze, świetna robota- 15 letni samochód prezentuje się jak nowy.
Awatar użytkownika
Iwona
Posty: 553
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:23

Re: Odświeżanie lakieru - Warszawa

Post autor: Iwona »

A czy kojarzycie może taką firmę jak https://car-shinedetailing.pl/ z Jeleniej Góry? Renowacja lakieru samochodowego to nie jedyna z jej usług. Oddając Wasze auto w ich ręce, możecie spodziewać się, że znowu będzie wyglądało jak nowe. Myślę, że warto z tego skorzystać ;)
ODPOWIEDZ