Opłacalne jest ściągnięcie samochodu z ameryki?

Pogadajmy o samochodach i motocyklach. Chcesz coś sprzedać? Napisz o tym. Szukasz części zamiennych? Dowiedz się, w jakiej hurtowni mają korzystne ceny. Masz problem z autem? Poradź się nas. Z pewnością znajdzie się wśród nas niejeden mechanik.
Miroń

Opłacalne jest ściągnięcie samochodu z ameryki?

Post autor: Miroń »

Czy według Was opłacalne jest ściągnięcie samochodu z Ameryki, bo szukam ciekawych ofert na różnych aukcjach i czy możecie mi coś więcej powiedzieć w tym temacie? Gdzie warto szukać dobrych okazji i na co należy zwrócić uwagę mniej więcej odnosnie kosztów dodatkowych bez samego zakupu.
Karoń

Re: Opłacalne jest ściągnięcie samochodu z ameryki?

Post autor: Karoń »

Myślę, że akurat nie jest to głupi pomysł bo już nie jeden znajomy mi opowiadał że własnie w taki sposób złapał fajne auto topowych marek, jak własnie nowe BMW M2 czy nawet Mustanga GT. Na pewno trzeba uważam, postawić na pomoc specjalistów od tego i sobie wcześniej mniej więcej zaplanować budżet.
Czareś

Re: Opłacalne jest ściągnięcie samochodu z ameryki?

Post autor: Czareś »

Też myślę, że to dobry kierunek poszukiwań i też myślę, że możecie własnie sprawdzić jak działa bid cars https://bid.cars/pl/ bo według mnie dają radę. Ogólnie koszty sa do przyjęcia, też starają się maksymalnie pilnować terminów, no i jak wyjdzie Wam że zakup będzie opłacalny to nie ma co się dłużej zastanawiać.
Miroń

Re: Opłacalne jest ściągnięcie samochodu z ameryki?

Post autor: Miroń »

Czareś pisze: ↑10 sie 2021, 9:48 Też myślę, że to dobry kierunek poszukiwań i też myślę, że możecie własnie sprawdzić jak działa bid cars https://bid.cars/pl/ bo według mnie dają radę. Ogólnie koszty sa do przyjęcia, też starają się maksymalnie pilnować terminów, no i jak wyjdzie Wam że zakup będzie opłacalny to nie ma co się dłużej zastanawiać.
Dzięki wielkie za wskazówki, na pewno sprawdzę! Mam nadzieję oczywiście, że to jeszcze nie koniec podpowiedzi z Waszej strony i zabieram się za sprawdzenie co i jak (czy to może mi się opłacać)
EmilZyś

Re: Opłacalne jest ściągnięcie samochodu z ameryki?

Post autor: EmilZyś »

Co do ściągnięcia samochodu z usa i jednocześnie pomocy przy całej realizacji to polecam jednak właśnie rozważyć współpracę z fachowcami w branży, żeby uprzedzili też polecili może jakieś oferty warte uwagi. No i co najważniejsze którzy zajmą się całą realizacją dostawy do kraju. Bid Cars tutaj dobrze wypada także w mojej opinii, do tej pory współpraca przy 2 autach i jak na razie żadnych negatywów z ich strony nie doświadczyłem.
ODPOWIEDZ