opony w aucie

Pogadajmy o samochodach i motocyklach. Chcesz coś sprzedać? Napisz o tym. Szukasz części zamiennych? Dowiedz się, w jakiej hurtowni mają korzystne ceny. Masz problem z autem? Poradź się nas. Z pewnością znajdzie się wśród nas niejeden mechanik.
Awatar użytkownika
garry
Posty: 357
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:04

opony w aucie

Post autor: garry »

Bez względu na to, czy podróżujecie samochodem dużo czy mało, moim zdaniem, warto zainteresować się oponami całorocznymi. Też nie byłem przekonany do tego rozwiązania, ale odkąd testuję Geolandar A/T (G015) z Yohohama, to nie wyobrażam sobie innego rozwiązania. To nie tylko przyjemniejsza jazda, ale także wygoda i spokój o bezpieczeństwo. Jakie macie aktualnie opony w swoim samochodzie?
Awatar użytkownika
skorpion
Posty: 107
Rejestracja: 12 maja 2019, 20:14

Re: opony w aucie

Post autor: skorpion »

Tak w temacie opon to ostatnio sam przekonałem się, że można mieć z nimi nie lada kłopot. Podczas podróżny wjechałem w dziurę i na tyle poważne rozwaliłem oponę, że dalsza jazda była po prostu niemożliwa. Nie pozostało mi nic innego, jak szukać jakiegoś jakiegoś zakładu wulkanizacyjnego. Na szczęście w pobliżu była wulkanizacja sopot . To mobilna wulkanizacja, która podjechała pod wskazany adres a fachowcy na miejscu uporali się z tym problem.
Piełekk

Re: opony w aucie

Post autor: Piełekk »

Zbliża się wielkimi krokami pora zimowa, a więc Wam radzę już wymieniać opony, aby nie było zdziwienia jak będą sznury aut do zmiany ogumienia. Ja co roku wymieniam oponki w tym samym miejscu i mogę wam śmiało polecić dobry serwis opon w Warszawie na Białołęce MOTORCITY.PL. Jestem mega zadowolony. Oprócz serwisu oponek fachowcy zajmują się mechaniką, elektroniką, czy lakiernictwem, więc co bym nie miał do zrobienia, to zawsze wstawiam do nich autko. Nie zdzierają kasy, a robią naprawdę przyzwoicie. Warto takich speców polecić.
pókasz

Re: opony w aucie

Post autor: pókasz »

Opony w moim aucie musiały zostać odświeżone. Stąd pojawił się pomysł zamówienia nowych, prosto z oferty https://www.euroautorzeszow.pl/oferta/sprzedaz-opon . Zdecydowanie był to absolutny strzał w 10 a opony letnie idealnie spisaly sie o tej porze roku. Cena nie wynosila w tym wypadku majatku na czym w szczegolnosci mi zalezalo. Mozecie z reszta zakupic tam opony caloroczne, co jest calkiem konkretna opcja. Ale to juz w zaleznosci od Waszego auta i potrzeb, sami zdecydujcie.
olekk

Re: opony w aucie

Post autor: olekk »

Opony nie tylko do auta, ale również i sprzętów przemysłowych, rolniczych itd. - znajdziecie u firmy https://alleopony24.pl/19-opony-rolnicze . Ja osobiście nie robiłem tam jeszcze zakupu, ale mam teraz to w plenach - tym bardziej, że sporo dobrego o nich słyszałem. A dwa, to też spoko ceny.
Jerzyk

Re: opony w aucie

Post autor: Jerzyk »

A słyszeliście o sklepie internetowym z oponami https://www.plusgum.pl ? Super sklep z najróżniejszymi rodzajami opon, każdy z pewnością znajdzie coś do swojego pojazdu. Osobiście kupowałem już 3 razy i się nie zawiodłem.
ODPOWIEDZ