projektowanie wnętrz

Pogadajmy o samochodach i motocyklach. Chcesz coś sprzedać? Napisz o tym. Szukasz części zamiennych? Dowiedz się, w jakiej hurtowni mają korzystne ceny. Masz problem z autem? Poradź się nas. Z pewnością znajdzie się wśród nas niejeden mechanik.
Awatar użytkownika
pardons
Posty: 574
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:29

projektowanie wnętrz

Post autor: pardons »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań, kliknij w ten link aby poszerzyć swoją wiedzę. https://www.archline-polska.pl/projektowanie-wnetrz/
pąk

Re: projektowanie wnętrz

Post autor: pąk »

Tak to jest, że możemy sobie sami projekt domu wybrać, ale jeśli chodzi o poważniejsze decyzje, to nie mamy pojęcia, jak się za to zabrać. A to niekoniecznie dobrze. Dlatego warto właśnie kogoś konkretnego szukać. Ja wam powiem, że tu https://www.mgprojekt.com.pl/willa-eska , w moim projekcie widzę potencjał, ale nie umiem go wykorzystać.
Awatar użytkownika
kawanalawe
Posty: 108
Rejestracja: 30 lis 2019, 11:27

Re: projektowanie wnętrz

Post autor: kawanalawe »

My przez bardzo długi czas szukaliśmy kogoś, kto zajmie się zaprojektowaniem naszego domu. Zależało nam na sprawdzonej firmie, zaufanej. No i znajomy polecił nam projektowanie wnętrz poznań, . Chcemy, żeby ogarnęli dla nas projekt budowlano wykonawczy z dodatkowymi rozwiązaniami technicznymi. Ma być przede wszystkim wygodnie. No i zależy mi też na tym, żeby projekt pod względem wizualnym cieszył oko.
Karaś

Re: projektowanie wnętrz

Post autor: Karaś »

Dobry projektant to podstawa. My mieliśmy projektantkę z polecenia - panią Sandrę Mayer - https://mayer.org.pl/ . W tamtym roku robiła projekt domu mojej siostry, i wyszło super, więc w tym roku zdecydowaliśmy się i my na jej usługi. Pani Sandra ma świetne podejście do klienta, każde zlecenie traktuje indywidualnie, nieważne czy jest to zlecenie na projekt łazienki, czy całego domu, czy biura. Ma świeże pomysły, zawsze pod uwagę bierze gust i potrzeby klientów.
FelcioĆ

Re: projektowanie wnętrz

Post autor: FelcioĆ »

Zawsze byłem ciekawy i bardzo mi się podobały grafiki na szkle. Taką dekorację zamówiłem nawet do swojej kuchni ale najpierw przeczytałem bardzo ciekawy artykuł https://www.poszklo.pl/artykul/jak-pows ... kle-116945, który ukazał się na tym portalu.
ODPOWIEDZ