Regeneracja turbiny Płock

Pogadajmy o samochodach i motocyklach. Chcesz coś sprzedać? Napisz o tym. Szukasz części zamiennych? Dowiedz się, w jakiej hurtowni mają korzystne ceny. Masz problem z autem? Poradź się nas. Z pewnością znajdzie się wśród nas niejeden mechanik.
Awatar użytkownika
Dargosław1985
Posty: 5
Rejestracja: 11 sty 2020, 17:16

Regeneracja turbiny Płock

Post autor: Dargosław1985 »

Witam. Kupiłem używany samochód mający niesprawną turbinę. Myślałem, że to nie taki problem, ale teraz widzę, że przydałoby mu się więcej mocy. Polecicie mi jakiś warsztat samochodowy z Płocka lub okolic?
Awatar użytkownika
dobrogost1967
Posty: 1
Rejestracja: 16 gru 2019, 1:38

Re: Regeneracja turbiny Płock

Post autor: dobrogost1967 »

Świetni fachowcy pracują w serwisplock.pl. W moim aucie zajęli się czyszczeniem i napełnianiem klimatyzacji. Wszystko poszło szybko i sprawnie, więc bardzo polecam ;)
Romańczyk

Re: Regeneracja turbiny Płock

Post autor: Romańczyk »

Technologia turbin samochodowych jest również wykorzystywana w turbinach wiatrowych, które produkują coraz większy procent energii z wiatru. Inwestycje takie muszą jednak być odpowiednio nadzorowane i kontrolowane. Budowlany nadzór nad tego typu turbinami pozwoli na zgodność z prawem budowlanym i wszystkimi warunkami technicznymi w budownictwie. https://www.bureauveritas.pl/needs/nadz ... wiatrowymi
ODPOWIEDZ