Sklep internetowy

Pogadajmy o samochodach i motocyklach. Chcesz coś sprzedać? Napisz o tym. Szukasz części zamiennych? Dowiedz się, w jakiej hurtowni mają korzystne ceny. Masz problem z autem? Poradź się nas. Z pewnością znajdzie się wśród nas niejeden mechanik.
Awatar użytkownika
snakee
Posty: 214
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:25

Sklep internetowy

Post autor: snakee »

Moim zdaniem niezwykle ważne jest to by inwestować w rozwój swój i swojej działalności. Być na bieżąco z tym co jest teraz nowe i opłacalne. Bardzo popularne staja sie krypto waluty, dlatego też zastanawiam sie nad skorzystaniem tutaj https://bitbaypay.com/pl/produkty/bramka-platnosci z płatności krypto walutami na mojej stronie. To moze okazać się bardzo duży krok do przodu .
Awatar użytkownika
sunder30
Posty: 38
Rejestracja: 20 maja 2020, 9:33

Re: Sklep internetowy

Post autor: sunder30 »

A co sądzicie o ofercie https://www.i-systems.pl/rozwiazania-b2b czy takie rozwiązania faktycznie przynoszą dobre efekty?
Awatar użytkownika
momus
Posty: 220
Rejestracja: 26 kwie 2019, 18:20

Re: Sklep internetowy

Post autor: momus »

Prowadząc sklep online musicie zadbać o płatności online. Płatności online to nie tylko szybkość, ale i bezpieczeństwo wykonywanych transakcji. Jeśli nie wiecie z usług jakich firm skorzystać, to ja ze swojej strony polecam wam https://bluemedia.pl/oferta/platnosci/platnosci-online - to firma z długoletnim doświadczeniem.
Awatar użytkownika
agile78
Posty: 5
Rejestracja: 22 cze 2020, 20:34

Re: Sklep internetowy

Post autor: agile78 »

Jeżeli chodzi o B2B, czyli prowadzenie hurtowni internetowej, to liderem wśród takiego oprogramowania jest CStore, a szczegóły oferty platformy B2B można przeczytać na stronie https://www.cstore.pl/sprzedaz-hurtowa-b2b/
ODPOWIEDZ