Skup aut używanych Sopot

Pogadajmy o samochodach i motocyklach. Chcesz coś sprzedać? Napisz o tym. Szukasz części zamiennych? Dowiedz się, w jakiej hurtowni mają korzystne ceny. Masz problem z autem? Poradź się nas. Z pewnością znajdzie się wśród nas niejeden mechanik.
Awatar użytkownika
Iwona
Posty: 553
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:23

Skup aut używanych Sopot

Post autor: Iwona »

Witajcie,
czy kojarzycie może taki skup aut używanych SOPOT https://skup-aut-gdynia.eu/sopot/? Ja słyszałam, że można tam naprawdę szybko i bezproblemowo sprzedać swoje stare auto, nawet, jeśli nie jest ono w zbyt dobrym stanie technicznym. Co o tym sądzicie?
Mośka123

Re: Skup aut używanych Sopot

Post autor: Mośka123 »

Jeśli chodzi o skup pojazdów to ja znam i mogę wam polecić firmę Skup aut Warszawa z nimi w łatwy i bezpieczny sposób sprzedacie swój stary samochód. Skupują różne pojazdy w każdym stanie czy to powypadkowe czy po kolizji czy z uszkodzonym silnikiem. Warto sprawdzić na stronę tam macie dokładną ofertę i kontakt.
auto złomowanie

Re: Skup aut używanych Sopot

Post autor: auto złomowanie »

Skup aut Bielsko Biała złomowanie i auto handel http://skupaut-bielsko.pl - dobra oferta konkurencyjne ceny, rzetelna wycena. Gotówka od razu do ręki za Twoje auto. Skupujemy wszystkie marki i modele. Wymień...Skup aut Bielsko Biała złomowanie Skup aut Bielsko Biała złomowanie
Maćiek

Re: Skup aut używanych Sopot

Post autor: Maćiek »

Miałem zamiar oddać auto na skup ale miałem problem jak je dostarczyć. Dotarła do mnie Pomoc Drogowa Katowice 24h. Przewiezli samochód do skupu i załatwiłem z nimi że koszta poszły z ubezpieczenia. Dodatkowo panowie zapronowali że odkupuja samochody za 1.20 zł za kilogram lecz jest jeden warunek musi mieć katalizator a ja go niemiałem
ArekŁodzik

Re: Skup aut używanych Sopot

Post autor: ArekŁodzik »

Widzisz, dobry skup aut odbierze auto od klienta. Na przyszłość odezwij się do nich https://mamauto.pl/auto-zlom-wloclawek/ . Działają we Włocławku, ale nie tylko. Oferta kompleksowa, ceny atrakcyjne. Na stronie znajdzie od razu listę dokumentów potrzebnych do takiej transakcji. Myślę, że te informacje Ci się przydadzą.
aruś

Re: Skup aut używanych Sopot

Post autor: aruś »

Dla mnie taki skup okazał się zbawieniem. Sam na własnej skórze przekonałem się, że samodzielna sprzedaż samochodu do łatwych i przyjemnych rzeczy nie należy. W swojej okolicy znalazłem skup https://autoskupslask.com/auto-skup-katowice/ i z niego skorzystałem. Panowie wycenili samochód dla mnie zadowalająco i zajęli się formalnościami. Ja tak naprawdę o nic nie musiałem się martwić.
Awatar użytkownika
Tymon
Posty: 205
Rejestracja: 28 kwie 2019, 23:04

Re: Skup aut używanych Sopot

Post autor: Tymon »

Jeśli ktoś chce sprzedać samochód marki Porsche lub inny marki premium, to może się zgłosić do Porsche Approved Sopot, czyli Centrum Samochodów Używanych. Jeśli dane auto przejdzie pomyślnie wszystkie testy przez przeszkolonych ekspertów, to taki samochód jak najbardziej odkupią. Dzięki temu osoby kupujące mogą być pewne, że każdy model jest w idealnym stanie, pewny. Według mnie to świetne rozwiązanie. Zawsze można sprzedać ten co się ma, a kupić nowy na przykład w ich salonie.
Awatar użytkownika
tereska
Posty: 169
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:59

Re: Skup aut używanych Sopot

Post autor: tereska »

W Sopocie i w województwie pomorskim możesz skorzystać z usług tego skupu https://skup.aut.co.pl/. Są na rynku od wielu lat, mają doświadczenie i oferują kompleksową obsługę. Odbierają auta od klientów i płacą za nie gotówką. Szybko i bezproblemowo. Myślę, że będziesz zadowolona.
ODPOWIEDZ