spedycja

Pogadajmy o samochodach i motocyklach. Chcesz coś sprzedać? Napisz o tym. Szukasz części zamiennych? Dowiedz się, w jakiej hurtowni mają korzystne ceny. Masz problem z autem? Poradź się nas. Z pewnością znajdzie się wśród nas niejeden mechanik.
Awatar użytkownika
migdał
Posty: 115
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:59

spedycja

Post autor: migdał »

Dzień dobry Forumowicze! Poszukuję solidnej i rzetelnej firmy spedycyjnej i chciałabym poznać Wasze opinie.
Awatar użytkownika
gross
Posty: 135
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:06

Re: spedycja

Post autor: gross »

Jeśli interesuje ciebie transport morski to w takim razie https://pfc24.pl/fracht-morski/ - firma ta świadczy kompleksowe usługi z zakresu spedycji morskiej wraz uregulowaniem formalności celnych, magazynowaniem czy też operacjami portowymi. Bardzo wiele osób chwali sobie z nią współpracę
Awatar użytkownika
Koszałka
Posty: 103
Rejestracja: 24 cze 2019, 21:30

Re: spedycja

Post autor: Koszałka »

Warto pamiętać, że z transportem powiązane są też usługi magazynowe. Podczas podróży czasem towar jest przeładowywany, dlatego konieczna jest sprawna obsługa magazynowa. Usługi logistyczne oraz zarządzanie magazynem i łańcuchem dostaw oferuje firma https://www.rhenus.com/pl/pl/uslugi/log ... drogowego/ . Oni specjalizują się w logistyce i spedycji.
romuś

Re: spedycja

Post autor: romuś »

Jeśli interesuje was spedycja międzynarodowa to zobaczcie tu https://symlog.eu/ Ta firma działa bardzo prężnie. Organizuje transporty do krajów europejskich i Bliskiego Wschodu. Odbierają towar od nadawcy i na czas dostarczają do odbiorcy. Transport może odbywać się drogą lądową, morską lub powietrzną.
Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 37
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:53

Re: spedycja

Post autor: Kiara »

Bardzo ważne jest także to, aby przy transporcie mieć niezbędne dokumenty. O takich dokumentach poczytacie więcej na stronie https://pomocdrogowa.i-wroclaw.pl/dokum ... -poprosze/ . Moim zdaniem jest to bardzo ważna kwestia.
Cóż

Re: spedycja

Post autor: Cóż »

Jeśli chodzi o transport to polecam skorzystać z oferty spedycji https://www.translogis.pl/ Jako nieliczni potrafią załatwić transport lądowy, morski i lotniczy w atrakcyjnej cenie. Od niedawna oferują transport kolejowy do Chin więc warto zainteresować się współpracą z nimi.
Ślimek

Re: spedycja

Post autor: Ślimek »

Jak rozwijacie swoją firmę transportową, to zwróćcie uwagę na takie rozwiązania jak system Flotman, tym bardziej że stale rozwijają swoją funkcjonalność, umożliwia automatyczne raportowanie i jednocześnie też przekłada się to na realne oszczędności. Jak znajdziesz chwilę to sprawdź też ich bloga m.in w temacie związanymi z korzyści z optymalizacji tras przejazdu - https://www.flotman.pl/blog/jak-szybcie ... przejazdu/ Chętnie poznam też Wasze spostrzeżenia w tym temacie.
Królik

Re: spedycja

Post autor: Królik »

Jak dobrać i po czym poznać dobrą firmę spedycyjną dowiesz się na pewno w tym artykule https://indesigncreative.pl/biznes/uslu ... korzystac/ który przybliży ci specyfikę branży. Nie każdy wie że spedycja spedycji nie zawsze jest równa i można wiele stracić powierzając swój ładunek niewłaściwej osobie. Artykuł na pewno pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości.
Koń

Re: spedycja

Post autor: Koń »

Będąc w temacie logistyki, ostatnio trafiłam na ofertę bardzo ciekawej firmy, mianowicie https://toplogistic.pl/ Mają wykwalifikowany personel, który w razie jakichkolwiek problemów służy swoją pomocą. U nich można liczyć na atrakcyjne ceny, ale także na transport wodny, lotniczy czy lądowy. Dajcie znać, co o nich sądzicie.
zdzisława

Re: spedycja

Post autor: zdzisława »

Różne firmy zajmują się transportem na co dzień. Warto rzucić okiem na przykład na transport maszyn, koparek Łódź Cukierski: https://cukierski-auto-hol.pl/transport-maszyn/ . Firma ta specjalizuje się także w transporcie pojazdów. Zachęcam do zapoznania się z ofertą.
fromł

Re: spedycja

Post autor: fromł »

My korzystamy z usług firmy BiK https://www.bik-transport.pl/oferta/spedycja z Aleksandrowa Łódzkiego. Posiadają w swojej ofercie usługi przewozu pojazdów, z czego chętnie korzystamy. Mają dobrze skonstruowaną flotę lawet oraz autotransporterów, a transport prowadzą między krajowy i międzynarodowy. Zawsze, gdy korzystamy z ich usług, to jesteśmy zadowoleni z jakości wykonania zlecenia. Ceny mają korzystne, są rzetelni pod każdym względem, szczerze ich polecam.
maryśka

Re: spedycja

Post autor: maryśka »

Jak dla mnie niezbędny jest system oferowany przez https://safewayfx2.com/ . Zapewnia on bezpieczeństwo kierowcy jak i ochronę ładunku przed kradzieżą. tego typu system bardzo wyróżnia się co do konkurencji, posiada sporo możliwości związanych z zabezpieczeniami
tośia19909

Re: spedycja

Post autor: tośia19909 »

gross pisze: ↑28 paź 2020, 22:17 Jeśli interesuje ciebie transport morski to w takim razie https://pfc24.pl/fracht-morski/ - firma ta świadczy kompleksowe usługi z zakresu spedycji morskiej wraz uregulowaniem formalności celnych, magazynowaniem czy też operacjami portowymi. Bardzo wiele osób chwali sobie z nią współpracę
czy masz namiary na kogoś konkretnego? :)
=
aborcja Czechy
Jedeś

Re: spedycja

Post autor: Jedeś »

Natomiast dla rozwoju firmy transportowej i jednocześnie zachowania kontroli nad flotą samochodów, zleceniami, parametrami technicznymi samochodów itd. polecam zastanowić się przy rosnącej ilości samochodów ciężarowych jednak nad wprowadzeniem systemy GPS jak Flotman. Jednocześnie na ich blogu można poszerzyć wiedzę w zakresie branży transportowej, jak na przykład o ustawie o elektromobilności https://www.flotman.pl/blog/ustawa-o-el ... ger-floty/ i to o czym powinniście wiedzieć zarządzając flotą ;)
Awatar użytkownika
Maks78
Posty: 1060
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:19

Re: spedycja

Post autor: Maks78 »

A tutaj https://promy24.com/ sprawdzaliście już ofertę? Mają tam bowiem ciekawe i przede wszystkim praktyczne propozycje, jeśli chodzi o przeprawy promowe. Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć, poczytać i znaleźć ideale rozwiązania. Wiadomo, że każda firma ma inne potrzeby.
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ