spieniacz

Pogadajmy o samochodach i motocyklach. Chcesz coś sprzedać? Napisz o tym. Szukasz części zamiennych? Dowiedz się, w jakiej hurtowni mają korzystne ceny. Masz problem z autem? Poradź się nas. Z pewnością znajdzie się wśród nas niejeden mechanik.
Awatar użytkownika
Adam76
Posty: 83
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:04

spieniacz

Post autor: Adam76 »

Witajcie! Szukam dobrego spieniacza do kawy. Wiele miejsc już zostało przeze mnie sprawdzonych i teraz zastanawiam się nad tym, na który produkt się zdecydować. W http://upcafe.pl mają bardzo ciekawe spieniacze i inne akcesoria. Pytanie, czy ktoś z Was korzystać już z ich oferty?
Awatar użytkownika
Iwona
Posty: 553
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:23

Re: spieniacz

Post autor: Iwona »

A czy nie lepiej byłoby kupić profesjonalny ekspres do kawy z wbudowanym już spieniaczem do mleka? Na przykład ekspres Melitta https://www.swiatekspresow.pl/ekspres-c ... -ot-black/ ma wbudowany taki spieniacz a także dodatkowy pojemnik na mleko, dzięki czemu robienie cappuccino lub innej kawy ze spienionym mlekiem jest naprawdę łatwe i wygodne ;)
Awatar użytkownika
Mniszek
Posty: 136
Rejestracja: 04 wrz 2019, 22:31

Re: spieniacz

Post autor: Mniszek »

Rzeczywiście warto zakupić porządny ekspres do kawy - taki wielofunkcyjny. To zdecydowanie ułatwi parzenie aromatycznej espresso, late macchiato i wiele innych wspaniałych kawek :) Moim zdaniem firma Saeco ma najlepszy sprzęt https://ekspresypolska.pl/11-ekspresy-do-kawy-saeco - tutaj można podejrzeć różnego rodzaju modele zarówno na użytek własny jak i do lokalu gastronomicznego.
ODPOWIEDZ