Wartość auta do ubezpieczenia

Pogadajmy o samochodach i motocyklach. Chcesz coś sprzedać? Napisz o tym. Szukasz części zamiennych? Dowiedz się, w jakiej hurtowni mają korzystne ceny. Masz problem z autem? Poradź się nas. Z pewnością znajdzie się wśród nas niejeden mechanik.
Awatar użytkownika
Longin_96
Posty: 1
Rejestracja: 19 cze 2021, 22:45

Wartość auta do ubezpieczenia

Post autor: Longin_96 »

Witam serdecznie. Wiedzieliście o tym, że jest możliwa wycena wartości pojazdu online? Akurat miałem zamiar to zrobić, bo tych danych potrzebuję do ubezpieczenia autocasco. Myślicie, że warto takie sprawy załatwiać przez internet, czy lepiej jednak umówić się na konsultację stacjonarnie? Doradźcie, będę wdzięczny.
Tomuś

Re: Wartość auta do ubezpieczenia

Post autor: Tomuś »

Ja bym sie umawiał spotkanie na osobistą konsultację. A jeśli mówimy o ubezpieczeniach to warto zapoznać się z ofertą tu https://superpolisa.pl/partner/tuw/ Bardzo korzystne propozycje, nie tylko OC ale też np ubezpieczenie AutoSzyby czy od następstw niebezpiecznych wypadków komunikacyjnych.
Awatar użytkownika
Tymon
Posty: 205
Rejestracja: 28 kwie 2019, 23:04

Re: Wartość auta do ubezpieczenia

Post autor: Tymon »

U mnie kwestia ubezpieczenia była bardzo prosta. Kupowałem nowy samochód w Porsche Centrum Sopot i od razu do tego pełen pakiet ubezpieczeniowy. Dodam, że z promocyjną stawką ubezpieczeniową w pierwszym roku. Podoba mi się takie kompleksowe podejście. Da się odczuć, że zależy im na zadowoleniu klienta i robią wszystko, żeby tak właśnie było.
Maruś

Re: Wartość auta do ubezpieczenia

Post autor: Maruś »

Co by nie mówić to jak najbardziej samo ubezpieczenie auta jest przecież bardzo ważne i moim zdaniem jak najbardziej warto jest co nieco na ten temat wiedzieć. Ja także całkiem niedawno miałem okazję zapoznać się z fajnym wpisem https://garbus.pl/pl/n/12 aby wiedzieć dokładnie jak ubezpieczyć klasyczne auta.
tośia19909

Re: spedycja

Post autor: tośia19909 »

Longin_96 pisze: ↑09 sie 2021, 8:03 Witam serdecznie. Wiedzieliście o tym, że jest możliwa wycena wartości pojazdu online? Akurat miałem zamiar to zrobić, bo tych danych potrzebuję do ubezpieczenia autocasco. Myślicie, że warto takie sprawy załatwiać przez internet, czy lepiej jednak umówić się na konsultację stacjonarnie? Doradźcie, będę wdzięczny.
Lepiej umówić się stacjonarnie :!:
-
aborcja Czechy
kaźik68

Re: Wartość auta do ubezpieczenia

Post autor: kaźik68 »

Jak szukacie ubezpieczenia takiego które będzie tanie a przy tym warunki zaoferowane będą dobre to tutaj https://beesafe.pl/kalkulator-oc-ac/ wam polecam je wykupić. Ja tak zrobiłem i nie zamienił bym na żadne inne, jednak oni dużo lepszą ofertę mi dali niż konkurencja chciała.
ODPOWIEDZ