Ważny przegląd

Pogadajmy o samochodach i motocyklach. Chcesz coś sprzedać? Napisz o tym. Szukasz części zamiennych? Dowiedz się, w jakiej hurtowni mają korzystne ceny. Masz problem z autem? Poradź się nas. Z pewnością znajdzie się wśród nas niejeden mechanik.
Awatar użytkownika
sao
Posty: 108
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:47

Ważny przegląd

Post autor: sao »

Siemka. Każdy ma w dowodzie wbity termin przeglądu samochodu, motoru czy innego środka transportu. Czy pamiętacie o nich? No ja kurcze dopiero sobie przypomniałem kiedy w serwisie https://www.opel.pl/twoj-opel/akcesoria ... opony.html zacząłem patrzeć na wymianę opon. To też niedługo . I okazało się, że mam termin do jutra! Czy jest jakaś kara za brak przeglądu? Za brak OC to wiem, że jest, ale za przegląd?
Awatar użytkownika
Margot
Posty: 19
Rejestracja: 02 lip 2019, 19:27

Re: Ważny przegląd

Post autor: Margot »

Ja przymierzam się do sprzedaży mojego starego samochodu, więc silą rzeczy musiałam o tym pamiętać tym razem. Zamieniam na nowy salon, przymierzam się do Opla od autoryzowanego dealera: https://opel.autocenter.krakow.pl/ , więc teraz na stówę będę pamiętać o każdym badaniu, przeglądzie, wymianie, bo autko będzie nówka-sztuka i planuje o nie dbać.
Awatar użytkownika
Zuber
Posty: 77
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:53

Re: Ważny przegląd

Post autor: Zuber »

Jak już kupię sobie pierwszy i to nowy samochód to będę pilnowała na pewno przeglądów, bo wiem, jakie to jest ważne. Wiecie, że nie mogę się doczekać wizyty w salonie MINI Bawaria Motors? Rodzinka chce mi zrobić taką niespodziankę i kupić nowe auto. Wzruszyłam się bardzo, gdy się dowiedziałam. A ja tak bardzo chciałam mieć MINI Countryman’a. Muszę podpytać u dealera czy mają też go w wyprzedaży rocznika 2019.
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 4
Rejestracja: 01 gru 2019, 13:28

Re: Ważny przegląd

Post autor: Kaja »

Skoro przy temacie przeglądu jesteśmy to czy słyszeliście o tej akcji w autoryzowanym serwisie Forda: https://m.exactag.com/cl.aspx?tc=4bbdd6 ... _inspekcja ?
To oferta zimowego przeglądu za 49 zł, w ramach którego sprawdzają na przykład: hamulce, zawieszenie, amortyzatory, ale też płyn hamulcowy czy chłodzący. Myślę, że przed sezonem zimowym warto wykonać taki przegląd, szczególnie, że koszt jest niewielki.
marókami

Re: Ważny przegląd

Post autor: marókami »

Po przeglądzie okazało się, że muszę zrealizować regenerację zacisków hamulcowych. W tym celu zgłosiłem się do http://ajmauto.eu/pl/o-nas , specjalizujących się w takich usługach. Powierzone zadanie wykonali dużo lepiej, niż mogłem się spodziewać - niebywała jakość usług!
ODPOWIEDZ