Wycena wartości auta do ubezpieczenia

Pogadajmy o samochodach i motocyklach. Chcesz coś sprzedać? Napisz o tym. Szukasz części zamiennych? Dowiedz się, w jakiej hurtowni mają korzystne ceny. Masz problem z autem? Poradź się nas. Z pewnością znajdzie się wśród nas niejeden mechanik.
Awatar użytkownika
Waldemar-89
Posty: 1
Rejestracja: 27 lis 2020, 6:50

Wycena wartości auta do ubezpieczenia

Post autor: Waldemar-89 »

Witam. Muszę się wam przyznać, że nie spodziewałem się, jak istotna jest wycena wartości pojazdu, kiedy mamy zamiar ubiegać się o ubezpieczenie autocasco. Na szczęście skorzystałem z pomocy ekspertów, więc nie było z tym najmniejszego problemu. Też zdecydowaliście się wspomóc wiedzą specjalistów?
Mikuś

Re: Wycena wartości auta do ubezpieczenia

Post autor: Mikuś »

Na dobrą sprawę jeśli posiadamy auto to jak najbardziej samo ubezpieczenie jest niezwykle ważne. Muszę przyznać, że jak czytałem na stronie https://kioskpolis.pl/doubezpieczenie/ to na ten moment dokładnie również wiem czym w ogóle jest doubezpieczenie i na czym ono polega.
Pawełek

Re: Wycena wartości auta do ubezpieczenia

Post autor: Pawełek »

Nie wiesz jak przejść przez proces wyceny szkody? Skontaktuj się z Gwarantem Rzeczoznawcą http://gwarant-rzeczoznawca.pl/, gdzie uzyskasz poradę na każdym etapie.

Nie wiesz jak przejść przez proces wyceny szkody? Skontaktuj się z Gwarantem Rzeczoznawcą, gdzie uzyskasz poradę na każdym etapie.
móśka

Re: Wycena wartości auta do ubezpieczenia

Post autor: móśka »

Ja bym zaczął od zgłoszenia się do biura rzeczoznawcy samochodowego. Np. http://www.expert-net.pl/oferta/wyceny-pojazdow powinien wycenić dla Ciebie samochód , oszacować wartość i będziesz miał całkowitą świadomoścć, ile pojazd jest faktycznie wart. Ja z tego skorzystałem, ponieważ było to konieczne przed sprzedażą.
ODPOWIEDZ