Zakup auta gdzie oc?

Pogadajmy o samochodach i motocyklach. Chcesz coś sprzedać? Napisz o tym. Szukasz części zamiennych? Dowiedz się, w jakiej hurtowni mają korzystne ceny. Masz problem z autem? Poradź się nas. Z pewnością znajdzie się wśród nas niejeden mechanik.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 560
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:07

Zakup auta gdzie oc?

Post autor: mczay »

Dopiero co kupiłem nowe auto gdzie najlepiej teraz wykupić oc? Jaką firmę polecacie żeby było w miarę tanio? To moje pierwsze auto, podobno będzie drogo.
Awatar użytkownika
taper
Posty: 266
Rejestracja: 10 mar 2019, 10:17

Re: Zakup auta gdzie oc?

Post autor: taper »

Wszystko zależy od tego gdzie będziesz ubezpieczać, jakie to auto, gdzie mieszkasz. Nie każdy młody kierowca na swoje pierwsze auto zapłaci tak samo za OC. Nie mówiąc że te stawki są różne w różnych firmach ubezpieczeniowych. Porównaj sobie w sieci, polecam na https://beesafe.pl/ubezpieczenie-oc/ szczególnie. Wygodny kalkulator, wpiszesz kilka parametrów i za chwilę zobaczysz ile możesz zapłacić. Potem wykupisz polisę wygodnie za pomocą telefonu czy internetu. Jak coś mogę podpowiedzieć przy pierwszym aucie - jeśli chcesz zapłacić mniej to warto na współwłaściciela dobrać osobę z pełnym pakietem zniżek :)
Awatar użytkownika
tenzly
Posty: 138
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:38

Re: Zakup auta gdzie oc?

Post autor: tenzly »

Powiem tak - drogo może być ale nie musi. Wiadomo, że jako świeży kierowca nie masz zniżek, ale zawsze możesz kogoś dopisać do dowodu ze zniżkami. Wtedy Tobie z czasem będą się już jakieś robić. Co do samego OC to warto sobie zerknąć na stronkę https://www.mfind.pl/najtansze-oc-ranking/ Tu można znaleźć porównanie wielu różnych firm.
Awatar użytkownika
gaduła
Posty: 63
Rejestracja: 18 maja 2019, 10:30

Re: Zakup auta gdzie oc?

Post autor: gaduła »

A ja właśnie aby nie mieć z tym żadnych problemów zdecydowałam się na na zakup samochodu z salonu. Bo przynajmniej w taki sposób nie będę musiała martwić się o nic. A że w salonie BMW Bawaria Motors Janki mają super oferty dla każdego to szkoda nie skorzystać z takiej okazji. Także myślę, że warto jest wziąć samochód z salonu i nie martwić się o nic
Awatar użytkownika
maciek8079
Posty: 144
Rejestracja: 05 lis 2019, 15:14

Re: Zakup auta gdzie oc?

Post autor: maciek8079 »

Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć, że OC to podstawowe ubezpieczenie, które trzeba posiadać, jeśli ma się samochód. Na szczęście na stronie https://cuk.pl/porady można znaleźć teraz wiele różnych porad, jeśli chodzi o wybór takiego ubezpieczenia. Na pewno uda się Wam znaleźć coś odpowiedniego.
Awatar użytkownika
Jurek552
Posty: 80
Rejestracja: 23 cze 2020, 21:15

Re: Zakup auta gdzie oc?

Post autor: Jurek552 »

Wybór miejsca do wykupienia OC może być sporym problemem, ponieważ jego koszt jest bardzo wysoki. Warto jest spróbować znaleźć jak najtańszą ofertę, dlatego polecam skorzystać z kalkulatora dostępnego na stronie: https://rankomat.pl/kalkulator/oc-ac/ . Teraz dostępna jest tutaj akcja "boomerang" dla nowych klientów rankomat. Dzięki niej można dostać do 600zł zwrotu za podpisanie umowy ubezpieczeniowej. Polecam dokładniej zapoznać się z warunkami akcji promocyjnej, ale na pewno opłaca się z niej skorzystać.
masty

Re: Zakup auta gdzie oc?

Post autor: masty »

Akurat u mnie problemu nie było. Miałem upatrzony już wcześniej samochód w Porsche Centrum Sopot. Wszystko tam załatwiłem. Otrzymałem nawet atrakcyjną ofertę jeśli chodzi o plan finansowania, pakiet ubezpieczeń też od razu przy zakupie. Dla mnie to bardzo wygodne było. Z samego zakupu Macana też jestem bardzo zadowolony. To był bardzo dobry wybór.
mayczakę

Re: Zakup auta gdzie oc?

Post autor: mayczakę »

Jak szukasz oc i ac dla swojego auta to tutaj http://kompleksowaochrona.pl/ masz stronę na której znajdziesz oferty różnych ubezpieczycieli i można je porównać. To wygodne bo nie trzeba samemu szukać w sieci ofert, oszczędzisz dużo czasu.
ODPOWIEDZ