Zestawy głośnomówiące

Pogadajmy o samochodach i motocyklach. Chcesz coś sprzedać? Napisz o tym. Szukasz części zamiennych? Dowiedz się, w jakiej hurtowni mają korzystne ceny. Masz problem z autem? Poradź się nas. Z pewnością znajdzie się wśród nas niejeden mechanik.
Awatar użytkownika
men
Posty: 16
Rejestracja: 09 sty 2019, 22:27

Zestawy głośnomówiące

Post autor: men »

Poszukuję dobrego zestawu głośnomówiącego do mojego auta. Mój poprzedni nabyłem w przypadkowym sklepie z czystej konieczności i więcej jest trzasków w czasie rozmowy niż to wszystko warte. Ponadto (co podobno się nie zdarza) często się rozłącza. Zastanawiam się, który sprzęt wybrać https://www.ceneo.pl/Zestawy_glosnomowiace żeby nie mieć podobnych rewelacji?
Awatar użytkownika
Otylka000
Posty: 66
Rejestracja: 12 lut 2019, 20:21

Re: Zestawy głośnomówiące

Post autor: Otylka000 »

Z pewnością najlepiej jest poczytać opnie w internecie od osób, które takie zestawy już nabyły i ich użytkują. Mi z kolei przydałby się wideorejestrator do 300 zł. Na drogach można spotkać ostatnio coraz więcej nierozważnych kierowców i dochodzi do wielu wypadków powodu ich bezmyślności. Dlatego lepiej mieć w samochodzie coś co będzie mogło zarejestrować każdą niecodzienną i niebezpieczną sytuację.
:)
ODPOWIEDZ