destyluj.pl - opinie

Polecamy najlepsze strony, sklepy online, blogi, serwisy aukcyjne.
Kriś

destyluj.pl - opinie

Post autor: Kriś »

Słuchajcie, wpadłem na pomysł, żeby spróbować zrobić domowy bimber, ostatnio to chyba stało się dość modne. Poszukuję w związku z tym jakichś dobrych destylatorów do użytku domowego i trafiłem na stronę destyluj.pl. Kupowaliście coś u nich? Dajcie znać, chętnie poznam opinie.
Braś

Re: destyluj.pl - opinie

Post autor: Braś »

Tak, ja kupiłem destylator midi. Jestem zadowolony, zarówno z obsługi sklepu jak i samego towaru. Widać że jakość jest bardzo ok. Polecam.
Graża

Re: destyluj.pl - opinie

Post autor: Graża »

Mam destylator właśnie od nich. Ja zajmuje się czymś takim jak [url=http://destyluj.pl/index.html]destylacja olejków eterycznych/url]. Świetny kontakt z firmą, są w stanie doradzić odpowiedni rodzaj destylatora. Szybka przesyłka. Ja jestem zadowolona z zakupów u nich.
Sońka

Re: destyluj.pl - opinie

Post autor: Sońka »

Ja chciałam mieć możliwość destylowania wody w domu. Wybrałam destylator midi - bardzo dobrze się sprawdza jak na moje potrzeby. Myślę teraz o destylacji własnego alkoholu ale musiałabym wybrać coś większego. Wiem, że firma mi doradzi, bo mają świetny kontakt z klientem.
Cyńte

Re: destyluj.pl - opinie

Post autor: Cyńte »

Mają świetnej jakości destylatory. Warto zajrzeć do sklepu, nie tylko ze względu na produkty najwyższej klasy, ale też fachowe doradztwo w tym zakresie. Naprawdę polecam. .
węgiel

Re: destyluj.pl - opinie

Post autor: węgiel »

Jeśli ktoś tak jak ja jest początkujący w dziedzinie destylacji, to szczególnie warto do nich zajrzeć. Mają wszystko opisane od a do z. Można się tam dowiedzieć między innymi jaka jest zasada działania destylatora oraz czym jest destylacja ciągła. polecam tę stronę.
Ołas

Re: destyluj.pl - opinie

Post autor: Ołas »

Prowadzę niewielką działalność, z produktami hand made, głównie kosmetykami. Sklep prosperuje już jakiś czas i mam stałych klientów, a ostatnio przybyło też sporo nowych, co mnie bardzo cieszy. Dlatego miałam zamówić nowy, profesjonalny destylator. Od razu wiedziałam, żeby zamówić z tego sklepu. Bardzo dobra jakość.
Awatar użytkownika
aneta1982
Posty: 12
Rejestracja: 21 sie 2019, 16:22

Re: destyluj.pl - opinie

Post autor: aneta1982 »

Ja zamówiłam ostatnio destylator Midi. Chce destylować wodę do nawilżacza powietrza, do żelazka, do piekarnika parowego. Oczywiście jakiś alkohol również się zrobi :) Nie mówię że nie. Ale głównie chodzi mi o takie domowe sprzęty. Kupowanie ciągle wody destylowanej jest uciążliwe :)
Awatar użytkownika
adnan
Posty: 3
Rejestracja: 18 mar 2020, 16:52

Re: destyluj.pl - opinie

Post autor: adnan »

Zdecydowanie destylatory warto sprawdzić właśnie u nich. Specjalizują się w takich sprzętach i dzięki temu można chyba bez mrugnięcia okiem powiedzieć, że są to najlepsze destylatory dostępne w naszym kraju.
Reńte

Re: destyluj.pl - opinie

Post autor: Reńte »

Kriś pisze: ↑15 gru 2020, 6:46 Słuchajcie, wpadłem na pomysł, żeby spróbować zrobić domowy bimber, ostatnio to chyba stało się dość modne. Poszukuję w związku z tym jakichś dobrych destylatorów do użytku domowego i trafiłem na stronę destyluj.pl. Kupowaliście coś u nich? Dajcie znać, chętnie poznam opinie.
To jest naprawdę godny polecenia producent destylatorów, daj znać czy zrobiłeś? Na ich stronie jest też taka mała instrukcja, co i jak, od czego zacząć i jak zrobić taki domowy alkohol. Polecam.
Mińa

Re: destyluj.pl - opinie

Post autor: Mińa »

Jeśli interesuje Was zasada działania destylatora to strona destyluj.pl jest najbardziej rzetelnym do tego miejscem. Możecie kupić u nich profesjonalne destylatory, ale też takie do użytku domowego. Naprawdę serdecznie polecam. To jest rzetelna i sprawdzona firma.
Stanże

Re: destyluj.pl - opinie

Post autor: Stanże »

Nie da się ukryć, że jest to sklep specjalistyczny. Można nawet powiedzieć, że dla profesjonalistów, ale też pasjonatów. Cieszę się, że do niego trafiłem, bo nie miałem pojęcia, że można gdzieś w naszym kraju kupić tak dobre destylatory. A do tego nauczyć się podstaw ich działania. Świetny sklep.
niąni893

Re: destyluj.pl - opinie

Post autor: niąni893 »

Kriś pisze: ↑15 gru 2020, 6:46 Słuchajcie, wpadłem na pomysł, żeby spróbować zrobić domowy bimber, ostatnio to chyba stało się dość modne. Poszukuję w związku z tym jakichś dobrych destylatorów do użytku domowego i trafiłem na stronę destylujpl. Kupowaliście coś u nich? Dajcie znać, chętnie poznam opinie.
Nie, ja kupuję z tego sklepu wszystko https://bimberek.pl/ i jestem bardzo zadowolony :) Polecam
Awatar użytkownika
jona89
Posty: 1
Rejestracja: 21 kwie 2021, 18:38

Re: destyluj.pl - opinie

Post autor: jona89 »

Trzeba przyznać, że to jest specjalistyczny sprzęt, wiadomo, że nie dla każdego, a dla pasjonatów Długo szukałem dobrze wyposażonego sklepu, w którym można kupić nie tylko destylatory, ale też między innymi takie części jak chłodnica destylatu polecam.
Łiżu

Re: destyluj.pl - opinie

Post autor: Łiżu »

Kriś pisze: ↑15 gru 2020, 6:46 Słuchajcie, wpadłem na pomysł, żeby spróbować zrobić domowy bimber, ostatnio to chyba stało się dość modne.
To fakt, jest to dość modne:) Wprawdzie sam nie mam takiego urządzenia jak destylator ale mój przyjaciel zamawiał właśnie ze strony destyluj.pl i jest zadowolony. Ja miałem okazję próbować już gotowego trunku ;) Jestem na tak!
miś

Re: destyluj.pl - opinie

Post autor: miś »

Ja też kupiłam ostatnio destylator w tym sklepie i jestem bardzo zadowolona :) Szybko przyszły i paczka bardzo dobrze zabezpieczona :) do tego od razu kupiiłam butelki szklane na bimber więc w sumie wszystko z głowy w jednym miejscu :) Faktycznie tworzenie bimbru w domu stało się ostatnio bardzo modne. :D
Miś

Re: destyluj.pl - opinie

Post autor: Miś »

miś pisze: ↑01 lip 2021, 10:04 Ja też kupiłam ostatnio destylator w tym sklepie i jestem bardzo zadowolona :) Szybko przyszły i paczka bardzo dobrze zabezpieczona :) do tego od razu kupiiłam butelki szklane na bimber więc w sumie wszystko z głowy w jednym miejscu :) Faktycznie tworzenie bimbru w domu stało się ostatnio bardzo modne. :D
Chodziło mi o skleo Bimberek ;)
Aneła

Re: destyluj.pl - opinie

Post autor: Aneła »

miś pisze: ↑01 lip 2021, 10:04 Ja też kupiłam ostatnio destylator w tym sklepie i jestem bardzo zadowolona :) Szybko przyszły i paczka bardzo dobrze zabezpieczona :)
Tak działa sklep destyluj.pl, naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Mają świetnej jakości destylatory do alkoholu, ceny też są naprawdę okej.
Awatar użytkownika
achilles
Posty: 18
Rejestracja: 26 lip 2019, 22:36

Re: destyluj.pl - opinie

Post autor: achilles »

Warto dodać, że ten sklep, to nie tylko dobrej jakości destylatory, można u nich poznać też zasadę działania, poznać tajniki całego procesu destylacji. Fajnie, że o tym pomyśleli.
ODPOWIEDZ