Jaką szkołę polecilibyście? Warszawa HELP

Polecamy najlepsze strony, sklepy online, blogi, serwisy aukcyjne.
Kaśka93

Jaką szkołę polecilibyście? Warszawa HELP

Post autor: Kaśka93 »

No i przyszedł i czas na mnie, czas na wybór szkoły dla dziecka. Pytań jest tak wiele, a czasu coraz mniej, chętnie przyjmę każdą opinię o każdej szkole, w grę wchodzi Warszawa, najlepiej środmieście i okolice. Liczę na pomoc w waszej strony, bo najlepiej zawsze poczytać opinie z pierwszej ręki.
Awatar użytkownika
Tapiekna
Posty: 133
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:37

Re: Jaką szkołę polecilibyście? Warszawa HELP

Post autor: Tapiekna »

W Warszawie nie trudno o znalezienie prywatnej szkoły, myślałaś może o takiej? Ja nie od razu może byłam przekonana do Te Vizji, ale im więcej czytałam tym bliżej było mi do tego wyboru. Teraz już córka jest w 4 klasie i niczego nie żałuję. Najwięcej dobrego to mogę powiedzieć o języku angielskim, jest tu po prostu dużo godzin lekcyjnych i są świetnie one prowadzone.
Awatar użytkownika
Sportowwa
Posty: 31
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:29

Re: Jaką szkołę polecilibyście? Warszawa HELP

Post autor: Sportowwa »

Jak Warszawa to Te Vizja właśnie, innej szkoły bym nie brała nawet pod uwagę;) Ich placówka na środmieściu robi bardzo dobre wrażenie i nie tylko na wrażeniu zostaje :) Mega jest to, że zajęcia są przeróżne, także i koła naukowe, warsztaty, duże możliwości jeżeli chodzi o sport i rozwój pasji u dzieci. Zobacz sobie ich ofertę i to jak szkoła wygląda.
Awatar użytkownika
Ambulsja
Posty: 37
Rejestracja: 24 wrz 2019, 13:58

Re: Jaką szkołę polecilibyście? Warszawa HELP

Post autor: Ambulsja »

Warszawa obfituje w wiele bardzo dobrych szkół, ale to podobnie wygląda sytuacja w innych większych miastach. Może nie dlatego przeniosłam się do Warszawy z mniejszej miejscowości, ale na pewno to pomogło i cieszę się, że córka będzie miała dobre wykształcenie i większe możliwości niż jeszcze kilka lat temu.
Awatar użytkownika
tenzly
Posty: 138
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:38

Re: Jaką szkołę polecilibyście? Warszawa HELP

Post autor: tenzly »

Miałem w sumie takie 2, 3 szkoły na tapecie jak szukałem czegoś dla dzieci, no i jak w w poprzednich wpisach wybór padł na Te Vizje. Dużo dobrego można o tym miejscu napisać, ale to co będzie najbardziej na topie to to jak sobie nauczyciele i generalnie cała szkoła radzi przy tej całej nauce online, pandemii. Wszystko perfekcyjnie zorganizowane, dzieci nic nie tracą.
proszkaś

Re: Jaką szkołę polecilibyście? Warszawa HELP

Post autor: proszkaś »

Ja polecam na pewno technikum, nie idź do ogólniaka bo nic po tym nie masz. Mogę jeszcze polecic Ci na stronie https://www.taniaksiazka.pl/wydawnictwo/nowa-era bardzo dobrą ofertę na podręczniki do szkoły dla ludzi w każdym wieku, od dzieci po szkoły średnie.
ODPOWIEDZ