firmy transportowe

Radzimy, na jaki model samochodu postawić, który kurs wybrać, do jakiego fryzjera najlepiej pójść. Masz pytanie, szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
Cyprian_70
Posty: 1
Rejestracja: 12 sie 2022, 17:28

firmy transportowe

Post autor: Cyprian_70 »

Znacie jakieś firmy oferujące transport Polska Anglia? Będę chciał przewieźć kilka większych rzeczy właśnie na wyspy i na pewno nie dam sobie rady bez pomocy profesjonalistów. Nie dość że nie mam środka transportu to jeszcze trzeba to jakoś logistycznie zaplanować. Korzystaliście może z podobnych usług i będziecie w stanie mi coś podpowiedzieć? Byłoby świetnie ;)
józka

Re: firmy transportowe

Post autor: józka »

Zawsze też można postawić na transport odpadów . Widziałam, że bardzo wiele osób zachwalało sobie ofertę tej firmy, dodatkowo też obsługa faktycznie bardzo angażuje się do spraw klientów co jest też ważne
Awatar użytkownika
momus
Posty: 220
Rejestracja: 26 kwie 2019, 18:20

Re: firmy transportowe

Post autor: momus »

Jeżeli chodzi o wysokiej klasy ofertę związaną z profesjonalnymi usługami transportowymi, to moim zdaniem na łeb i szyję konkurencję bije firma Dyniewicz. Oczywiście z tym biciem, to metafora, ale sami zobaczycie na ich stronie internetowej, że sama flota jest naprawdę najwyższej jakości, nie mówiąc już o reszcie oferowanych usług. Dobra cena, profesjonalny i fachowy zespół, szybka dostawa pojazdu.czego chcieć więcej?
Awatar użytkownika
faciosetakije
Posty: 516
Rejestracja: 05 maja 2019, 16:36

Re: firmy transportowe

Post autor: faciosetakije »

Od jakiegoś czasu szukałem rzetelnej firmy, która w swojej ofercie będzie posiadała usługi związane z transportem materiałów budowlanych oraz odpadów. Na tej stronie internetowej https://schuettflix.com/pl/pl/o-uslugac ... nsportowe/ udało mi się znaleźć firmę, która zajmuje się przewozem materiałów sypkich i nie tylko. Moim zdaniem warto tam zajrzeć.
ODPOWIEDZ