gryzonie w piwnicy

Radzimy, na jaki model samochodu postawić, który kurs wybrać, do jakiego fryzjera najlepiej pójść. Masz pytanie, szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
Sulibor-97
Posty: 1
Rejestracja: 06 gru 2023, 20:30

gryzonie w piwnicy

Post autor: Sulibor-97 »

Witam forumowicze. Słuchajcie, od jakiegoś czasu mam problem z gryzoniami w piwnicy i szukam naprawdę skutecznego rozwiązania. Czy ktoś z Was miał podobny problem i może mi doradzić? Zastanawiałem się nad usługą deratyzacji Oświęcim, ale chciałbym wiedzieć, jakie są Wasze doświadczenia z tym tematem. Też polecacie jakichś specjalistów? Dziękuję za wszelkie sugestie!
myloverkaa

Re: gryzonie w piwnicy

Post autor: myloverkaa »

Doskonalę swoją pracę i wiem, że nie ma tu za bardzo co powiedzieć, poza tym, że po prostu potrzebujemy odpowiedniego sposobu na tak zwane szczury. I jak na razie tu https://www.alerobale.pl/deratyzacja-warszawa/ mam coś odpowiedniego i myślę, że warto do tego warszawskiego deratyzatora napisać.
Awatar użytkownika
kacper90
Posty: 240
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:43

Re: gryzonie w piwnicy

Post autor: kacper90 »

Ze swojej strony na pewno mogę polecić DDD usługi - oferują skuteczne rozwiązania w zakresie dezynsekcji, deratyzacji i dezynfekcji. Dzięki nim, każde pomieszczenie staje się bezpieczne i wolne od szkodników.
ODPOWIEDZ