Jak dbać o układ wydechowy?

Radzimy, na jaki model samochodu postawić, który kurs wybrać, do jakiego fryzjera najlepiej pójść. Masz pytanie, szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
Miron1974
Posty: 1
Rejestracja: 26 lis 2020, 23:04

Jak dbać o układ wydechowy?

Post autor: Miron1974 »

Macie może jakieś sprawdzone sposoby na to, jak dbać o układ wydechowy, żeby nigdy nas nie zawiódł? Wydaje mi się, że mało osób zdaje sobie sprawę, jak istotną kwestią jest zakup odpowiednich części i nie chodzi tu tylko o tłumiki, ale i o filtry cząstek stałych. Porządne podzespoły zapewnią sprawne działanie układu na długo.
kolł

Re: Jak dbać o układ wydechowy?

Post autor: kolł »

To prawda ten filtr dpf jest bardzo ważny, my na jego serwis jeździmy do warsztatu GAZ-ELEK https://tuning-dpf.pl/uslugi/serwis-fil ... h-dpf-fap/ w Starogardzie Gdańskim. To rzetelne miejsce, ich mechanicy znają się na tym, co robią, dzięki nim wszystko działa jak powinno. Ceny ich usług są korzystne, wykonują je w ustalonych terminach, które łatwo z nimi omówić i dopasować, polecam ich serdecznie.
Jarosław

Re: Jak dbać o układ wydechowy?

Post autor: Jarosław »

Jeżeli jest potrzeba tymczasowego wyłączenia filtra cząstek stałych, bo obecny już się do niczego nie nadaje, to w dolnośląskim polecam usuwanie dpf Wrocław. Po wszystkim oczywiście należy założyć nowy filtr, ale firma zajmuje się też ich regeneracją i tunningiem samochodów, duże polecanko!
Słoćcko

Re: Jak dbać o układ wydechowy?

Post autor: Słoćcko »

DPF to bardzo trudny temat i do takiej właśnie współpracy jak najbardziej po prostu warto zaangażować doświadczonego specjalistę, np. http://www.dpf.net.pl/ bardzo dobry auto serwis, pełne wyposażenie, kompleksowa diagnostyka, więc będzie skuteczna naprawa. Ja jestem zadowolony i mam dobrze naprawione auto
ODPOWIEDZ