Kto do ochrony serwisu?

Radzimy, na jaki model samochodu postawić, który kurs wybrać, do jakiego fryzjera najlepiej pójść. Masz pytanie, szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
Wiesław1986
Posty: 1
Rejestracja: 25 lut 2020, 16:04

Kto do ochrony serwisu?

Post autor: Wiesław1986 »

Witam. Prowadzę dobrze prosperujący serwis samochodowy w Warszawie i szukam profesjonalnej agencji ochroniarskiej, która podejmie się zabezpieczanie budynku i placu wokół niego. Mam na myśli monitoring. Kogo polecacie?
Awatar użytkownika
Prot1983
Posty: 1
Rejestracja: 24 mar 2020, 1:08

Re: Kto do ochrony serwisu?

Post autor: Prot1983 »

W mojej opinii powinieneś skorzystać z usług saippsecurity.pl. Zajmują się ochronią mienia i osób, ale też instalacją monitoringu. Są dobrze przeszkoleni, wiedzą, jak zadbać o najwyższy poziom bezpieczeństwa. To solidna firma, a ich oferta jest warta uwagi ;)
Pączuś

Re: Kto do ochrony serwisu?

Post autor: Pączuś »

Warto zakupić porządne zasilanie do takiego systemu monitoringu. Najlepszy to byłby jakiś UPS. Zerknij na ofertę firmy Kompleks Media https://kompleksmedia.pl/ . Oni zajmują się sprzedażą zasilaczy UPS. Myślę, że specjaliści z firmy bez problemu pomogą Ci dobrać zasilacz podtrzymujący przez jak najdłuższy czas działanie kamer w Twojej firmie.
Mleczaż

Re: Kto do ochrony serwisu?

Post autor: Mleczaż »

Co do upsu to się zgodze. Taki sprzęt to podstawa. My mamy z Armaca - mają dobre jakościowo te zasilacze
ODPOWIEDZ