Ładowanie samochodu

Radzimy, na jaki model samochodu postawić, który kurs wybrać, do jakiego fryzjera najlepiej pójść. Masz pytanie, szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
Paskal-87
Posty: 1
Rejestracja: 01 lip 2023, 20:58

Ładowanie samochodu

Post autor: Paskal-87 »

Mam takie dziwne, może dla niektórych nawet śmieszne pytanie, ale tak mnie naszło i postanowiłem zaspokoić swoją ciekawość. Jako, że samochody elektryczne to jest nasza przyszłość i co do tego nikt chyba nie ma wątpliwości, zacząłem się zastanawiać, czy taki indywidualny użytkownik może ładować swój samochód bezpośrednio z gniazdka? Czy są potrzebne ładowarki do samochodów elektrycznych?
Gość

Re: Ładowanie samochodu

Post autor: Gość »

Ja moje auto elektryczne to ładuję raczej rzadko, ale muszę zmienić jego ubezpieczenie na nowe. Tu https://beesafe.pl/kalkulator-oc-ac/ widziałem że niskie składki oferują a nie chcę przepłacać więc może ich wybiorę.
Awatar użytkownika
prefix
Posty: 42
Rejestracja: 14 lip 2019, 14:13

Re: Ładowanie samochodu

Post autor: prefix »

Nie wiem czy wiesz ale Polska ładowarka Lenergizee została zaprojektowana z myślą o łatwym i szybkim montażu, intuicyjnej obsłudze i umożliwia ładowanie z pełną mocą. Jest konstrukcja i wysokiej jakości materiały pozwalają na montaż w dowolnym miejscu bo jest ona odporna na zmienne warunki pogodowe
ODPOWIEDZ