Ozonowanie wnętrza samochodu

Radzimy, na jaki model samochodu postawić, który kurs wybrać, do jakiego fryzjera najlepiej pójść. Masz pytanie, szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
Barnaba98
Posty: 2
Rejestracja: 25 lut 2020, 14:42

Ozonowanie wnętrza samochodu

Post autor: Barnaba98 »

Cześć wszystkim. Niedawno kupiłem nowy samochód, ale niestety poprzedni właściciel był chyba nałogowym palaczem, bo w całym aucie unosi się zapach dymu papierosowego. Słyszałem, że pomogłoby ozonowanie wnętrza. Znacie jakąś firmę z Warszawy, która się tym zajmuje?
Awatar użytkownika
godzisław70
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2020, 14:54

Re: Ozonowanie wnętrza samochodu

Post autor: godzisław70 »

Ozonowanie pomaga w pozbyciu się niechcianych zapachów, ale też zabija grzyby i inny syf. Mogę polecić Ci eko-parowozik.pl. Są mobilni, dojeżdżają na miejsce zlecenia no i przede wszystkim robią solidną robotę ;) Profesjonalnie wyczyścili mi skórzaną tapicerkę, więc polecam.
Amina

Re: Ozonowanie wnętrza samochodu

Post autor: Amina »

Ekipa specjalistów Prusatora https://prusator.pl/warszawa/ozonowanie-w-warszawie/ doskonale poradzi sobie z takim zadaniem. Ozon to odmiana tlenu składająca się z trzech atomów i będąca niezwykle mocnym utleniaczem. Zaaplikowana w odpowiednim stężeniu uszkadza błony biologiczne i niszczy wirusy, bakterie, pleśnie, grzyby, chorobotwórcze drobnoustroje i nieprzyjemne wonie.
ODPOWIEDZ