porady jak dbać o włosy

Radzimy, na jaki model samochodu postawić, który kurs wybrać, do jakiego fryzjera najlepiej pójść. Masz pytanie, szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Aurora-Rose

porady jak dbać o włosy

Post autor: Aurora-Rose »

Cześć wszystkim! :)

Jeśli chodzi o dbanie o włosy, moim zdaniem najważniejsze jest używanie odpowiednich produktów. Wybierz te, które są dostosowane do rodzaju Twoich włosów. Używaj szamponu i odżywki, które nawilżą i odżywią Twoje włosy. Unikaj produktów zawierających silikony, które mogą zatykać pory i zmniejszać ich elastyczność. Regularnie czesz włosy, aby usunąć martwe komórki skóry i zapobiec ich plątaniu się. Używaj olejków do włosów, aby zapobiec ich wysuszeniu i uszkodzeniu. Pamiętaj też o odpowiedniej diecie, która zapewni Twoim włosom odpowiednią ilość składników odżywczych.
baskaa

Re: porady jak dbać o włosy

Post autor: baskaa »

Ostatnio odkryłam niesamowitą suszarkę do włosów, którą można znaleźć na stronie https://www.babyliss.com/pl-pl/big-hair ... S962E.html . Jest wyposażona w dwie różne szczotki i posiada funkcję jonizacji, co sprawia, że suszenie włosów nie powoduje ich elektryzowania się.
Reepy

Re: porady jak dbać o włosy

Post autor: Reepy »

Jeśli szukasz peruki, moim zdaniem warto zajrzeć na https://perukisklep.pl Mają szeroki wybór dla osób onkologicznych i nie tylko, a także profesjonalne doradztwo i niskie ceny. Daj znać, co myślisz
sabinna

Re: porady jak dbać o włosy

Post autor: sabinna »

Czego używacie do stylizacji włosów? Jakie są wasze ulubione produkty? Szukam czegoś co pozwoli podnieść włosy u nasady, zwiększy ich objętość a jednocześnie będzie wyglądało w miarę naturalne. Dzięki za wszystkie wasze polecenia, bo na pewno chętnie przetestuję coś nowego. Może akurat i mi się sprawdzi.
ODPOWIEDZ