pytanie o firmę

Radzimy, na jaki model samochodu postawić, który kurs wybrać, do jakiego fryzjera najlepiej pójść. Masz pytanie, szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
fable
Posty: 45
Rejestracja: 19 wrz 2019, 21:18

pytanie o firmę

Post autor: fable »

Wiadomo, że rodzajów firm jest bardzo dużo i każda firma czymś się od siebie różni, ale czy są jakieś punkty wspólne? Już tłumaczę, co mam na myśli. W wielu biznesach trzeba współpracować z innymi usługodawcami. Jeśli ktoś zajmuje się transportem albo handlem, wtedy trzeba znaleźć kogoś, kto zapakuje i zabezpieczy towar. Coś takiego jak tu https://pakowarka.pl/firma-i-referencje ... -produkty/
Znacie jakieś podobne przykłady? Chodzi o to, aby nie pominąć czegoś przy zakładaniu firmy. Jeśli znacie jakieś dobre poradniki dotyczące biznesu, to podsyłajcie. Chodzi o takie jak tu
https://6krokow.pl/jak-zalozyc-wlasna-f ... -po-kroku/
Jacuś

Re: pytanie o firmę

Post autor: Jacuś »

Myślę że w większości firm potrzebny jest pracownik IT. Dlatego warto nawiązać współpracę z tą firmą tu https://teamquest.pl/ Jest to firma z długoletnim doświadczeniem. Zajmuje się rekrutacją pracowników IT. Z jej pomocą szybciej znajdziecie odpowiednieo fachowca do swojej firmy. Wystarczy tylko podać im swoje wymagania, a resztą zajmą się oni.
Klaruś

Re: pytanie o firmę

Post autor: Klaruś »

Teraz wszędzie brakuje pracowników. To jest największy problem firm w dzisiejszym świecie. Jednak jest rozwiązanie na ten problem, mianowicie chodzi mi o pracowników z Ukrainy. Ta firma https://wojkat.eu/, pomoże Ci znaleźć odpowiednich pracowników z odpowiednim wykształceniem.
ODPOWIEDZ