Wdrożenie programu lojalnościowego

Radzimy, na jaki model samochodu postawić, który kurs wybrać, do jakiego fryzjera najlepiej pójść. Masz pytanie, szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
stokrotkaaaa
Posty: 92
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:21

Wdrożenie programu lojalnościowego

Post autor: stokrotkaaaa »

Cześć,

Myślę nad wdrożeniem programu lojalnościowego w swojej firmie, ponieważ słyszałam, że to bardzo skuteczny sposób na aktywizację stałych klientów i zwiększenie wolumenu sprzedaży. Wiecie jak zabrać się za wdrożenie takie programu? Przyznam, że przeczytałam już kilka artykułów na ten temat jak ten https://businessinsider.com.pl/wdrozeni ... tac/6xz76h9 i szukam jeszcze dodatkowych wskazówek? Mogę liczyć na waszą pomoc?
Awatar użytkownika
yumia
Posty: 115
Rejestracja: 08 lut 2019, 13:30

Re: Wdrożenie programu lojalnościowego

Post autor: yumia »

Cześć,

Tak, programy lojalnościowe bardzo dobrze przekładają się na zwiększenie wolumenu sprzedaży np. w handlu tradycyjnym. Ze swojego doświadczenie mogę polecić Ci również lekturę artykuły o aktywizacji sprzedaży dzięki programom lojalnościowym https://www.msn.com/pl-pl/styl-zycia/li ... r-BB1bUCPx.
benek88

Re: Wdrożenie programu lojalnościowego

Post autor: benek88 »

Programy lojalnościowe skutecznie napędzają sprzedaż zarówno tradycyjną jak i online. Informacje o tym jak wiele mogą zdziałać dla biznesu znajdziecie na stronie https://marketingbiznes.pl/biznes/pozna ... nosciowych . Ja dzięki wdrożeniu programu lojalnościowego pozyskałem w ciągu kilku miesięcy kilkuset stałych klientów, pojawili się też nowi- też zadowoleni , zarówno z asortymentu jak i nagród, które cyklicznie otrzymują za zakupy.
ODPOWIEDZ