Wróżka online czy tradycyjna?

Radzimy, na jaki model samochodu postawić, który kurs wybrać, do jakiego fryzjera najlepiej pójść. Masz pytanie, szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
JanMajko

Wróżka online czy tradycyjna?

Post autor: JanMajko »

Hej, mamy trudne czasy i w mojej głowie jest wiele pytań i zmartwień. Chcę się wybrać z tym do wróżki, bo ewidentnie sobie z tym nie mogę już poradzić. Chciałem iść do psychologa no ale terminów brak - ponad 12 miesięcy czekania na terapię to jakiś absurt.
Mieszkam w Sosnowcu i przyjmuje tutaj taka Wróżka Sosnowiec, tylko wizyta kosztuje u niej 140zł za godzinę rozmowy.
W siec jest wiele wróżek na telefon, gdzie płaci się tylko i wyłącznie za czas spędzony na linii. Znalazłem stronę https://strefatarota.pl/ i pytanie, czy macie doświadczenie z tego typu usługami? Pod szybkie pytanie będzie znacznie taniej, a to dla mnie też spory aspekt w tych czasach. Teraz bardziej oglądam złotówkę do złotówki :x
sulim

Re: Wróżka online czy tradycyjna?

Post autor: sulim »

Sama nie wiem, bo jak wiadomo, to wszystko musi być sprawdzone, żebyśmy mogli w to wierzyć. Myślę jednak, że pójdę online, skoro sprawdzam takie 1212 liczby w ten sposób, to czemuż nie całą resztę. I jak dla mnie to ciekawe, ale jednak kluczowym pojęciem jest temat tego, co dla nas ma wzięcie, czyli numerologii mieszanej.

nie płaci za SEO - sprawdź w BIG
ODPOWIEDZ