Współpraca z rzeczoznawcą

Radzimy, na jaki model samochodu postawić, który kurs wybrać, do jakiego fryzjera najlepiej pójść. Masz pytanie, szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
juliusz1991
Posty: 1
Rejestracja: 09 lut 2021, 9:49

Współpraca z rzeczoznawcą

Post autor: juliusz1991 »

Cześć forumowicze. Będę chciał w najbliższym czasie skorzystać z usług rzeczoznawców, dlatego też powoli rozglądam się za ofertami. Moją uwagę przykuła firma estima.info.pl. Współpracowaliście z nimi? Byliście zadowoleni?
Awatar użytkownika
eligiusz_66
Posty: 1
Rejestracja: 25 gru 2020, 21:30

Re: Współpraca z rzeczoznawcą

Post autor: eligiusz_66 »

Niezależnie od tego czy interesuje cię szczegółowa wycena maszyn, czy samochodu, to w 100% możesz polegać na specjalistach z Estimy. Osobiście nie znam lepszych rzeczoznawców, którzy tak dokładnie i kompleksowo podchodziliby do pracy. Polecam!
skrzń

Re: Współpraca z rzeczoznawcą

Post autor: skrzń »

Jeżeli chodzi o wycenę samochodu, to polecam skorzystać z usług pana Piotra Kubatka z Tymbarka, to certyfikowany rzeczoznawca samochodowy. U nas po wypadku bardzo rzetelnie ocenił wartość wszystkich szkód https://www.kubatek.com.pl/oferta/likwi ... ochodowych . Spisał się świetnie, to doświadczony specjalista, jest kompetentny. Zdecydowanie go polecam, łatwo można się z nim dogadać.
hiczungł

Re: Współpraca z rzeczoznawcą

Post autor: hiczungł »

Jestem świeżo po współpracy z rzeczoznawcą. Totalnego wsparcia i pomocy na tym polu udzielili http://www.arkada8.pl/strona.aspx?id=15 , którym to jestem w pełni wdzięczny. Potrzebowałem wycenić dom, zaraz przed sprzedażą. Zadanie te udało nam się zrealizować sprawnie, szybko i na czas - zachwyciło mnie to!
Łukasz76

Re: Współpraca z rzeczoznawcą

Post autor: Łukasz76 »

Czeka cię profesjonalna ocena samochodu? Skontaktuj się z rzeczoznawcą, który dokona profesjonalnej oceny stanu samochodu, oszacuje wiek i co najważniejsze - zbada oryginalność oraz unikalność, które są kluczowe w przypadku takiej lokaty kapitału. Link: http://gwarant-rzeczoznawca.pl/

Czeka cię profesjonalna ocena samochodu? Skontaktuj się z rzeczoznawcą, który dokona profesjonalnej oceny stanu samochodu, oszacuje wiek i co najważniejsze - zbada oryginalność oraz unikalność, które są kluczowe w przypadku takiej lokaty kapitału.Czeka cię profesjonalna ocena samochodu? Skontaktuj się z rzeczoznawcą, który dokona profesjonalnej oceny stanu samochodu, oszacuje wiek i co najważniejsze - zbada oryginalność oraz unikalność, które są kluczowe w przypadku takiej lokaty kapitału.
Awatar użytkownika
momus
Posty: 220
Rejestracja: 26 kwie 2019, 18:20

Re: Współpraca z rzeczoznawcą

Post autor: momus »

Jezeli zdecydujecie się na usługi takich firm https://www.mpexpertbud.pl/ to możecie być pewni, że wszystko zostanie wykonane jak należy. To doświadczeni rzeczoznawcy budowlani, którzy od lat działają na polskim rynku.
Awatar użytkownika
Sara
Posty: 42
Rejestracja: 08 sty 2019, 14:06

Re: Współpraca z rzeczoznawcą

Post autor: Sara »

Każdy rzeczoznawca specjalizuje się w innej branży oraz dziedzinie więc wszystko zależy od tego, kogo dokładnie poszukujesz. Jeśli jest to rzeczoznawca budowlany to pan dr inż. Przemysław Stawiarski będzie moim zdaniem świetnym wyborem. Warto wiedzieć, że jest on także biegłym sądowym, a także autorem wielu najróżniejszych publikacji o tej tematyce. Na jego stronie internetowej https://stawiarski.com.pl/kontakt/ znajdziecie zarówno kontakt, jak i więcej informacji na ten temat.
ODPOWIEDZ