Wykończenie pod klucz

Radzimy, na jaki model samochodu postawić, który kurs wybrać, do jakiego fryzjera najlepiej pójść. Masz pytanie, szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
Mniszek
Posty: 136
Rejestracja: 04 wrz 2019, 22:31

Wykończenie pod klucz

Post autor: Mniszek »

Witam, planujemy z mężem przeprowadzkę do nowego domu - jest on w stanie surowym i zastanawiamy się nad ekipą z Małopolski,która mogłaby podjąć się kompleksowych prac remontowych. Słyszałam ,że Malhaus oferuje takei wykończenie pod klucz - montaż biały, montaż instalacji, okien,drzwi, układanie podłóg itp. Może ktoś z was słyszał już o tej firmie?
Awatar użytkownika
frytka
Posty: 128
Rejestracja: 18 paź 2019, 12:01

Re: Wykończenie pod klucz

Post autor: frytka »

A trzeba było kupić mieszkanie od razu z wykończeniem pod klucz, Atal ma taką ofertę i bardzo atrakcyjne ceny, ja o tym od razu pomyślałam dlatego na ich osiedlach szukaliśmy mieszkania
Awatar użytkownika
Tereska087
Posty: 75
Rejestracja: 18 kwie 2019, 16:25

Re: Wykończenie pod klucz

Post autor: Tereska087 »

Wykończenie mieszkania czy domu na pewno wymaga wiele pracy oraz energii poświęconej w dobór mebli oraz akcesoriów do mieszkania. Po listwy przypodłogowe warto zajrzeć tutaj - https://www.golddoor.pl/pol_m_LISTWY-PR ... -1360.html Znajdziecie tam duży wybór zarówno kolorów jak i wzorów. Mi najbardziej podobają się klasyczne, białe listwy ponieważ dodają wystrojowi uroku oraz szyku.
Awatar użytkownika
Aligru
Posty: 85
Rejestracja: 06 maja 2019, 10:48

Re: Wykończenie pod klucz

Post autor: Aligru »

Jak kupujecie od dewelopera czy coś, to odbiór róbcie z firmą - nigdy samemu. Bo to prosta droga do późniejszych zmartwień. Tu macie namiar do dorbych fachowców w tej materii: https://odbieramymieszkanie.com/
Awatar użytkownika
pardons
Posty: 574
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:29

Re: Wykończenie pod klucz

Post autor: pardons »

Ostatnio ukazał się interesujący artykuł o tym
http://www.purterm.pl/
Kaśka

Re: Wykończenie pod klucz

Post autor: Kaśka »

Dla ciebie idealnym rozwiązaniem będzie oferta firmy która wykonuje projekt a potem zabiera się także za jego zrealizowanie. Ja osobiście mogę ci polecić https://innerconcept.pl/katalog/ gdzie w katalogu masz pokazany zakres usług dla poszczególnych pakietów cenowych. Im bogatszy pakiet tym więcej usług wliczonych w cenę więc dobierz ten najlepszy.
Papas

Re: Wykończenie pod klucz

Post autor: Papas »

Kupujący pierwsze mieszkanie od dewelopera powinni być świadomi możliwości negocjacji ceny. Dobrym źródłem wiedzy na ten temat jest strona https://atal.pl/blog/jak-kupic-pierwsze ... wskazowek/ gdzie opisano, jak efektywnie negocjować warunki umowy. Umiejętność ta może przynieść znaczące oszczędności.
ODPOWIEDZ