wystawienie faktur

Radzimy, na jaki model samochodu postawić, który kurs wybrać, do jakiego fryzjera najlepiej pójść. Masz pytanie, szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
dominiśka

wystawienie faktur

Post autor: dominiśka »

Witam. Czy słyszeliście może o https://morganizerfinansow.pl/ ? Jakiś czas temu zaczęłam go używać i powiem wam, że spisał się fantastycznie. Jest dosyć dużym ułatwieniem w wystawianiu faktur i przede wszystkim nas odciąża, o wiele sprawniej możemy również przesyłać dokumenty do księgowej
Awatar użytkownika
Iwona
Posty: 553
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:23

Re: wystawienie faktur

Post autor: Iwona »

Dzisiaj każdy przedsiębiorca ma dość spory wybór, jeśli chodzi o programy do wystawiania faktur. Niektóre z nich dają też możliwość wystawienia faktury uproszczonej. Jak widać na stronie internetowej https://www.mega-tech.com.pl/faktura-uproszczona/ jest to możliwe na przykład w programie Mega-Tech. Czy ktoś z Was miał z nim może do czynienia?
margaret

Re: wystawienie faktur

Post autor: margaret »

Widzę, że poszukujecie program faktura vat darmowy. W sumie tak się składa, że mogę was nakierować na coś odpowiedniego, bo moja siostra od dłuższego czasu korzysta z Intaxo i jest bardzo zadowolona. Sama teraz planuję postawić na to oprogramowanie, bo podoba mi się jak ono działa i jakie daje możliwości.
Włodziu

Re: wystawienie faktur

Post autor: Włodziu »

Ważne jest dla kupujących na Amazon, aby regularnie weryfikować, czy faktury VAT otrzymane od platformy są kompletnie i poprawnie wypełnione. Jak sugeruje artykuł https://prawnikzpolecenia.pl/czy-amazon ... ktury-vat/ i błędy w fakturach mogą prowadzić do problemów podczas audytów podatkowych, dlatego zaleca się dokładne przeglądanie każdej faktury pod kątem poprawności danych.
ODPOWIEDZ